Wpis z mikrobloga

@D0m3L: "fabryczna wymieniłem na drugi dzień, bo miała 1.5 V z 3V, kupiłem nową, i po 3 dniach takżee z 3 volt zrobiła się 1.5 v, i już nawet lampka nie miga ani nic
@D0m3L: niby aktualne, bo nic nie zaciągało.nie głupi pomysł z tym rPi, no ale jak tak mi sprzeet wariujeee przy probie z telefoneem, to podzieekuje... co ciekawe zamowiłem jeszcze dwa... ciekawe czy beda tak samo popsute. Za ten już dostałem zwrot kasy z racji że nie chciał się połączyć za chinyyy, dopiero wczoraj wyszło żeee bateria już padła
@D0m3L: tak probowałem, dostałem urządzenie tydzień temu, z fabryczna bateria, sparowało mi się raz może dwa, potem sync w ogóle nie działał, albo raz na 20 prób, dzień pozniej spradziłem baterie i miała 1.5 V, potem wymieniłem na nowa 3V, w miedzy czasie odparowując wielokrotnie
@D0m3L: już pomijam fakt że nie moge sie zarejestrować nowym kontem na flower care bo kod ktory mi przychodzi jest zawsze nieprawidłowy, musze się logować kontem google
@Kramarz no to zielone są "nowe", raczej żadnego refurba nie dostałeś. Zawołaj jak inne przyjdą i zrobisz test

PS. I mimo wszystko bym kombinował z aktualizacją, bo jeśli dobrze pamiętam to nawet te zielone miały przedpotopowy fw po wyjęciu z opakowania
@D0m3L: wsadziłem kolejną nową baterie żeby sprawdzić Firmware....na telefonie mam co chwila na dole powiadomienie "Wykryto urządzenie: flower care" dosłownie co 10 sekund, tak ciągle było... nie chce się połączyć, a urzadzenie leży na telefonie..błąd wiązania itd. nawet nie moge sprawdzić Fw, bo się nie łączy, a dioda miga cały czas