Wpis z mikrobloga

@Mescuda: mam taką znajomą która pojechała jak miała 13 lub 14 lat, ogarnęła bilet i wyżywienie na festiwalu w zamian za obciąganie i dawanie dupy bo nakłamała, że ma 16 czy tam 17 i do dziś się chwali tym, że była sama na openerze jak miała 13-14 lat a gdy jej ktoś przypomni, że była tam bo się #!$%@?ła za bilet i jeszcze wrobiła jakiegoś typa w pedofilię to się
  • Odpowiedz
@blunch: cos jak runmageddon- od kiedy stało sie popularne to co jeden musi tam byc i obowiazkowo trzeba #!$%@?ć instastory/ zdjec/ powiadomien ze HALO, JA TU PRZECIEZ JESTEM. No taka żenada poprzez próby manifestowania zajebistości rzeczami popularnymi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 3
@vauecki ja tam sobie runmagddon przebiegłem i mam tylko jedno zdjęcie na ściance jak mi ten medal dali. I to jeszcze brat mi wysłał jak na stronce znalazł. Tak to bym w dupie to miał :)
  • Odpowiedz
raczysko bo tylko tam widziałem bananówców za hajs starych baluj co na każdy dzień imprezy przynosili sobie czyste i nowe buciki bo brudne to do kosza xD

cos jak runmageddon- od kiedy stało sie popularne to co jeden musi tam byc i obowiazkowo trzeba #!$%@?ć instastory/ zdjec/ powiadomien ze HALO, JA TU PRZECIEZ JESTEM. No taka żenada poprzez próby manifestowania zajebistości rzeczami popularnymi ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@
  • Odpowiedz