Wpis z mikrobloga

@croxxy: ja czasem tak mam jak jadę Warecką i dojeżdżam do Traktorowej - jest rękaw na zaparkowanie 3 aut - włączam kierunek i parkuję jako pierwszy a często jakaś baba za mną myśli, że włączam kierunek do skrętu i ustawia się za mną. Niestety orientują się szybko, bo wysiadam z auta :)
  • Odpowiedz
  • 1
@croxxy raz też tak miałem bo ktoś miał genialny pomysł żeby postawić samochód na jedynym pasie jazdy, nawet nie dotykając chodnika, tylko cyk calutkie auto na drodze i weź tu wymiń jak z naprzeciwka cały czas auta jadą ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@PomaranczowyKrol: #!$%@? mój szef - jedziemy główną, dośc duży ruch w jakimś miasteczku, bmw x5, jebs kotwica w asfalt, bo chciał wypuścić kogoś z podporządkowanej, beema staje dęba w takim momencie, a ty masz #!$%@? pas przy kręgosłupie
  • Odpowiedz
@croxxy: życie to kawał...
Blondynka jedzie w aucie i rozmawia przez telefon: wiesz co stoję już dobre pół godziny w korku
Rozmówca: to która jesteś?
Blondynka: na razie pierwsza stoję.
  • Odpowiedz
@croxxy: Ja z kolei kiedyś zrobiłem odwrotnie. Jechałem drogą i widzę przede mną ciąg stojących samochodów. Akurat mój mózg zdecydował się zawiesić i przez to uznałem, że te "barany" jak ich w myślach nazwałem, postanowiły zaparkować zajmując pas. Wyzywając ich bezmyślność wjechałem na przeciwległy pas, który był wolny, żeby ominąć "zaparkowane" samochody. No i w tym momencie z naprzeciwka pojawiły się samochody, a mój "zakokorkowany" pas ruszył - wszyscy stali
  • Odpowiedz