Wpis z mikrobloga

  • 1
@CzajnikZniszczenia Ej dobra chyba rozumiem. Typowi chodziło o to że niby nie mamy tolerancji dla osób chorych psychicznie i że "zboczenia" i depresje akceptujemy a na ludzi z innymi chorobami psychicznymi patrzymy z pogardą. Gościu we wcześniejszym komentarzu odniósł się do działu "f" "icd-10" (czyli Międzynarodowej Statystycznej Klasyfikacji Chorób i Problemów Zdrowotnych) w którym to dziale opisane są choroby i zaburzenia psychiczne. No generalnie chodziło mu chyba o to że tekstami
  • Odpowiedz
  • 1
@CzajnikZniszczenia tutaj to wymiękam, jedynie mogę postawić hipotezę że miał tu na myśli 2 rzeczy:
-tylko udaję że nie boli mnie wieczna pogarda i nienawiść a tak naprawdę nie umiem sobię z tym wewnętrze poradzić
-działania "lewactwa" i "katoli" sprawiają że wiele osób homoseksualnych jest "zaszczutych do granic możliwości"
  • Odpowiedz
  • 0
@CzajnikZniszczenia dodam jeszcze że jeśli chodzi o tą 2 myśl przypuszczam że jest to coś w stylu złotych myśli króla jkm że "normalni" homosie boją się ruchów lgbt gdyż one sprawią że społeczeństwo nas znienawidzi. Czyli trochę karta "kolega gej"
  • Odpowiedz
@Wifi99: A co jeśli połączymy to w jedno? Że koleś jest zaszczutym do granic możliwości gejem i nie umie sobie z tym wewnętrznie poradzić (choć udaje, że go to nie boli) oraz uważa, że jego aktualny stan psychiczny wynika z działań lewactwa i katoli? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

40% życie jest niesprawiedliwe ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Kurde, nie wiem jakim cudem miałem
  • Odpowiedz
działania "lewactwa" i "katoli" sprawiają że wiele osób homoseksualnych jest "zaszczutych do granic możliwości"

@Wifi99: A tak już na serio, to nie raczej działania katoli? Lewactwo to dla niego chyba hipokryci, którzy niby walcząc w obronie dotkniętych ostracyzmem mniejszości, jednocześnie rzucają teksty o lekach czy urojeniach, tak jak napisałeś wcześniej. Dziwi taka wrażliwość w kontekście tego, że to rzekomo homofob, no ale tu się nie wypowiem, bo background nie jest
  • Odpowiedz
  • 0
@CzajnikZniszczenia Dość odważna hiopteza moim zdaniem powinna pozostać ona jednak w sferze przypuszczeń, z tego wspaniałego tekstu literackiego nie możemy wysnuć wniosku iż jego autor był orientacji homoseksualnej gdyż brakuje nam przesłanek.
A co do mojego wyniku z matury z języka polskiego pozwolę sobię przytoczyć tu znane powiedzenie "matura to bzdura"
  • Odpowiedz
że to rzekomo homofob, no ale tu się nie wypowiem, bo background nie jest mi znany, nie kojarzę człowieka.

Tak, homofob. Wiele razy mnie obrażał. Wrażliwość pewnie wynika z tego że sam miał którąś z tych chorób psychicznych.
  • Odpowiedz
@Wifi99: No, na zaszczucie przynajmniej gejów. Ten fragment "jesteś świrem, gdzie jest hitler gdy chorzy psychicznie podludzie się panoszą" widzę jako hiperbolę, wciąż odnoszącą się do tych lewaków, co to każą się leczyć ludziom, z których poglądami się nie zgadzają. A dalej jest odpowiedź na twój komentarz, i tyczy się ona już katoli.
@CzajnikZniszczenia: Mam nadzieję, że nie uraziłem cię tym "rzekomo" ;) Użyłem tego po prostu w
  • Odpowiedz