Wpis z mikrobloga

Od jakiegoś czasu miałem ochotę zagrać w Ruiner i postanowiłem, że dziś w końcu ściągnę. Bardzo fajny twin stick shooter w klimatach cyberpunk stworzony przez Polaków. Trochę ciężko przyzwyczaić się do celowania prawą gałką, ale ta gra to sam miód - akcja non-stop bez zbędnego pierdzielenia. Polecam sprawdzić w gamepassie. @RUINER_game Panowie odwaliliście kawał dobrej roboty, ale jak zrobicie kolejną grę, to przemyślcie achievementy ;p Nikt nie jest tak słaby, żeby zginąć 666 razy. Btw. Dlaczego wybraliście tak biedną ikonkę na xboxie? Czarne tło z czerwonym napisem? Przecież macie taki super art na kafelku do włączenia gry. #ruiner #xboxone
  • 4
@crk11: To masz powód, żeby ściągnąć i sprawdzić! ( ) Kurła, ale dobrrra giera. Prawie skończyłem. Potem robie new game+ na hardzie, speedrun i na koniec arena.
@crk11: Warto chociaż sprawdzić jak jest w GP, może się spodoba. Ja po każdej grze AAA robię sobie detoks jakimś indykiem ;p Pamiętaj o dashu pod lb i używaniu broni białych! Stoisz w miejscu - giniesz.