Wpis z mikrobloga

Już nie mogę słuchać tego nawalania w wiedźmina bo netflix nie umie w seriale. Czytałem nawet, że ktoś jest spokojniejszy o lotra bo robi go Amazon. Poproszę tych mondrych żeby mi powiedzieli która inna platforma robi te tak dużo lepsze seriale od netflixa? I czy te wszystkie HBO czy Amazony maja same dobre seriale serio. HBO ma Got ok, jest wesworld, co jeszcze? Co ma Amazon w swojej ofercie takiego niesamowitego, że nie byłoby strachu o wiedźmina, gdyby nim się zajęli? #netflix #witcher #wiedzmin #hbogo #amazon #witchernetflix
  • 22
  • Odpowiedz
@Karbon315: to taki trochę stereotyp. to samo możemy powiedziec o fox albo amc. ale tak na serio to chyba odchodzą od tej tradycji. maja kompanie braci GoT i westworld, coś jeszcze? oczywiscie jest jeszcze sex and the city, cała reszta to średniaki. serio. mam hbo go od dwóch lat i tam nic nie ma. co tam takieg wyszło genialnego w ostanich dwóch latach? castle rock? ostre przedmioty?? detektyw?????
  • Odpowiedz
@Quesedilla_dostojewski: HBO to marka, która ma na koncie najlepsze seriale ostatnich 3 dekad, więc nie ma o czym dyskutować.

Netflix zrobił jak do tej pory zrobił jeden dobry serial - moim zdaniem - i nie ma doświadczenia przy produkcjach fantasy, co nie oznacza, że nie zrobią dobrego serialu. W tym momencie Witcher to wielka niewiadoma, zobaczymy już za kilka miesięcy kto miał rację.
  • Odpowiedz
@tomosano: Twój cały wpis to opinia, nie tylko jego druga część. Przez trzy ostatnie dekady seriale kręciły sieci telewizyjne w tym hbo. amc, fox czy tam showtime. Netflix jest na rynku stosunkowo nowy, tak samo HBO przestaje być siecią a zaczyna być platformą bo tylko tak ma sens teraz działać, żeby zarabiać. Tak naprwadę patrzenie na HBO przez pryzmat ich dokonań z przesłości jest nieprawidłowe, bo od trzech lat nie wyprodukowali
  • Odpowiedz
@Quesedilla_ Poprosiłeś o wielkie produkcje HBO. Ludzie Ci wymienili seriale, które zdobyły uznanie krytyki i widowni na całym świecie a Ty mówisz, że nie można patrzeć przez pryzmat poprzednich produkcji.:D Niestety Netflix kręci szroty, mają zapchać serwery, żeby było z czego wybierać i tyle, więc mało kto im ufa, że nie spieprzą.
  • Odpowiedz