Wpis z mikrobloga

Laska, z ktora bylem RAZ na spotkaniu, proponowalem drugie, ale nie mogla i nastepnie pojechala na kilka dni i NIC nie pisala, jedynie ja zagadywalem. Nastepnie zmienilem sobie fotki na profilu tinderowym, ale mowie, dam sobiej jeszcze szanse i zaproponuje nastepne spotkanie. O dziwo sie zgodzila, ale na drugi dzien robi mi burde, ze szukam sobie lepszej laski na tinderze, bo wrzucilem nowe zdjecia na aplikacji... WTF
#tinder
  • 21
@Czesc100: Raczej nie ONS. chociaz troche dziecinna niestety i teraz wychodza juz tego konsekwencje ech. Chociaz 1 spotkanie od dawien dawna mi sprawialo wreszcie duzo frajdy. No nic, szkoda, ale meczyc sie pozniej o takie bzdury to tez bezsens.
@Thachi: toz to wlasnie zrobilem. I sie odezwala po jakims czasie, ze jednak chce ;d nappisalem odrazu, ze jak tak to widzisz, to nie ma sensu sie spotykac i kropka. A potem wrocila z propozycja, ze jednak cos cos tam i ze chce sie zobaczyc, bo podobalo sie jej na 1 spotkaniu.
@LaaN: no ale mowisz, ze to ty ciagle zagadywales i proponowales spotkania. I zaczela odwzajemniac zainteresowanie dopiero jak odpusciles. Więc musisz nauczyc się by juz na poczatku aż tak nie inwestować w kobiety, prawda?
@Thachi: generalnie ja tez. Ale chyba na pcozatku to facet musi pokazac, ze mu zalezy. Bo mowie, jak nie ten to inny sie pojawi w Twoje miejsce...
Oczywiscie, ze nie. Ale jak odezwiesz sie po 2-3 dniach (co dla osob aktywnych na tinderze jest to dlugo) potem znow po 3-4 dniach to gdzies dostrzega Cie na tle innych osob.
@LaaN: Absolutnie tak nie jest. Musisz od razu pokazywać, że możesz wybierać spośród innych kobiet. nawet jesli to kłamstwo, musisz stworzyć takie poczucie by wzbudzić atrakcjyjność