Wpis z mikrobloga

kurczę nie rozumiem tej egalitarności bycia staroszkolnym... ja się czuję "nowoszkolny" mimo że doskonale pamiętam początku yt i spot konona który go wyhajpował na ok rok, potem były jakieś piosenki grupy czy nawet "co się stało się" tedego, ale no przewijał mi się czasami i wiedziałem o jego istnieniu. Jednak przypadkiem w kwietniu trafiłem na intermajora i rozwalił mnie ten humor z tą muzyką. Nie wiedziałem kto to major, ale wiedziałem kto to czeczetkiewicz, nadrobiłem szybko całe universum u szefa sztabu i się wciągnałem. Poczucie humoru aktualnie mi odpowiada, ba nawet czasami łapie się na tym ze czekam na jakieś exposse (np po aferze kłódkowej oraz obecnej gumowej). Niby tak tutaj wyznawcy universum hejtują zmasowany przepływ od magicala, i poznanie na nowo przez gimby konona, ale coś mu suby nie lecą jakoś spektakularnie, ba nawet jest stagnacja. Myśle ze komuś sie #!$%@?ła egalitaroność w oglądaniu surrealistycznego konona z tym że starzy ludzie wracają do niego i nie wiedzą jakiś szczegółów i sie o nie pytają. Oczywiście normalni ludzie odpowiedzą a naburmuszone mecanasy sztuki kononowej wyśmieją i zczarnolistują. Ogarnijcie się ludzie, powinniście się cieszyć ze wasze universum idzie do mainstreamu, bo i tak nie macie na nie wpływu czy jak był olej w sardynkach czy jak to jest teraz. Sami zaczeliscie mu wysyłać paczki i płacić idioci za foto z nim. Nowe gimby mają inne podejście, są bardziej złośliwi co widać po ostatnich akcjach z bramką boża. Idzie młode, więc powinniśćie to przyjąc do wiadomości i nie szkalować nowoszkolnych bo to i tak nic nie zmieni. Gimby płaca za lajty, ale to na pstrym koniu jeździ, ostatni mini lajt majora pokazał ze w sumie mają go w dupie i nie płaca. Młode pokolenie jest pragmatyczne, i jak już mówiłem bardziej złośliwe, jak ich smieszy lajt to płaca kase jak nie to nawet nie mają litości aby coś #!$%@?ć. Ja myśle ze na lajty wysyłaja hajs albo ludzie którzy chcą podkrecić atmosfere (naleciałość od magicala) albo piwniczaki którzy jarają się jak ich nick i wiadomość sie wyświetli. Sam jestem aby im kasy obecnie nie wpłacac, ale jak zarabiaja kilka tysi na tym to widocznie ich "produkt" ma popyt. Wiec na samym koncu wywodu proszę abyście traktowali się #!$%@? normalnie. Tak samo jak teraz jest posucha przez brak redaktora, hejtowaliscie tego slawka, nie wiem mi nie przeszkadzał. Wasz głowny argument ze czesc video wrzucał na jakas lateksową grupke. No i został #!$%@? i teraz nawet daily exposse nie ma. A wiem ze wszyscy na tym tagu czekają na nie jak major na wycieczke do banku. Jak ktoś chce czarnolistować to odrazu daje "xD" aby nie musiał czytać:)
#kononowicz #patostreamy
  • 17
@Docent_nauk: Ogranicza Cię ... nie wiem pycha... czubek własnego nosa ? Typowi zapewne podpowiedział słownik a jak nie to użył słowa, którego nie kumasz i już musiałeś się #!$%@?ć :) Ale napisałeś i już Ci lepiej ? :) Z całego tekstu wyłapałeś Januszku jeden błąd i jesteś zadowolony z siebie jak #!$%@? XD
Ja oglądam uniwersum od roku, ale wszystko nadrobiłem i swój poziom wiedzy uważam za niegorszy od staroszkolnych. W pełni się z Tobą zgadzam co do absurdalności dyskredytowania osób za to że są poprostu młode. Dla mnie poziom jakiś 40 letnich dziadów którym ktoś powiedział o kononie w pracy jest nielepszy od tzw. Gimbazy. Tak samo śmianie się z poziomu czyjejś wiedzy z uniwersum np że ktoś nie wiem kim jest pomnikarz, jest
@gostek231 no ja właśnie zawsze wolałem żeby rozróżniać kononologow od staro czy nowoszkolnych, bo można oglądać uniwersum od niedawna i mieć na jego temat ogromną wiedzę, jak i oglądać uniwersum od lat i nie wiedzieć nawet kim jest pomnikarz. Dla mnie nowoszkolni to grupa osób, zachowujacych się w konkretny sposób. Już ktoś na tagu ładnie napisał że nie trzeba się zachowywać jak nowoszkolny i pytać np kim jest pomnikarz (bo przy takim
@Pjoter101410:

jesteś zadowolony z siebie jak #!$%@?

Tak. Jesli dzieki mojemu (b kulturalnemu swoja droga) zwroceniu uwagi na niewlasciwe uzycie terminu "egalitarnosc" , OP, ty i inni czytajacy to, zaczna przykladac wiecej uwagi do sprawdzania w slowniku znaczenia slow, przed ich uzyciem, to owszem, jestem bardzo zadowolony. Uwazam, ze zrobilem cos calkiem pozytecznego spolecznie. Byc moze kiedys, za kilka lat, dzieki mojemu wpisowi, sam unikniesz jakiejs niezrecznej sytuacji i wowczas mi