Wpis z mikrobloga

Uwielbiam te wsze wysrywy na temat płodnych julek i #p0lka xD
Trzask pękających dup słychać pod dosłownie każdym postem z pod tagu #przegryw ostatnio.
A gdyby tylko jeden z drugim wyglądał jak oskarek to na pewno nie dałby się namówić na lodzika w toalecie. No xD już to widzę.
Boli Was, że jakiś ułamek społeczeństwa zachowuje się tak niegodnie bo ma na to ochotę, warunki i w dodatku czerpie z tego przyjemność? A co Was to boli?
Spłycacie tu obraz kobiety do "ssaka" benków i gardzicie każdą, która wygląda na atrakcyjną. A prawda jest taka, że to jest dosłownie procent społeczeństwa. Ale nie xD Trzeba #!$%@?ć całe mirko swoim kwikiem xD
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TwujKasztan: tez mam z tego zbite a zwlaszcza jak czytam o dynamicznych Oskarkach :D, bylem w sylwestra na domowce gdzie byl pewien Oskar i najlepsze jest to ze to co pisza to jest prawda, pokoje pozamykane,podzial na pary :D tak sie dzieje naprawde :D
  • Odpowiedz
@slepauliczka: W razie czego to pisz. Na drugie mam Oskar, mam samochód od taty i nie żadne żałosne deweloperskie osiedle tylko dom jednorodzinny z basenem, oczkiem wodnym i innymi atrakcjami ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@TwujKasztan: wszystkie kobiety wrzucane do jednego worka bo zostali pokrzywdzeni przez los lub stykneli sie z pogarda jakis szlaufow,zamiast sie ogarnac jak ten slynny przemcel to wola siac nienawisc do rozowych:D
  • Odpowiedz
@TwujKasztan: mam wrażenie że tag #przegryw to po prostu kwik genów, które wiedzą że zaniknął. generalnie coś w stylu ryby która zostaje w wysychającym stawie sama, bo reszta jej pobratyńców odkryła że może wyjść na ląd i tam przeżyć. A ryba #przegryw siedzi dalej w stawie i lamentuje "OOO PACZ PAN, BIEGAJĄCA PŁOTKA WŁASNIE ZNÓW SIĘ PARZY Z PRZEBOJOWYM KARASIEM, A JA W KAŁUŻY SIEDZĘ CHLIP
  • Odpowiedz
@TwujKasztan: Te wysrywy wynikają nie z nienawiści do "julek" i "oskarków", ale z nienawiści do siebie i chęci wywołania bólu dupy u innych. Smutne i żałosne.
  • Odpowiedz