Wpis z mikrobloga

@Kryspin013: PS4 było przez tydzień... jako grę na wejście wziąłem Bloodborne, który mnie zmasakrował poziomem trudności i oddałem konsolę... może to był błąd z tą grą, ale w sumie i tak ledwo ogarniam dwie konsole ()
Ale moooże zdecyduję się na PS5 za półtora roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@deadcandance: tak całkiem poważnie: nigdy nie rozważałem Xboxa. Jakie ekskluziwy skłoniły cię do zakupu? Czy bardziej chodziło o osiągi? Gdybym miał wybierać wziąłbym PS4, ale nawet nie robiłem nigdy rozeznania. Jakoś się złożyło, że wszyscy znajomi i feed na social mediach podąża za Sony.
@Rowley: no u mnie jakoś tak wyszło, że PS1 mnie ominęło (byłem wtedy na etapie N64), PS2 miałem, ale głównie jako DVD player, potem był GameCube, a potem już X360 + Wii, następnie Xbox One S + WiiU i ostatecznie Xbox One X + Switch ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak więc widać nie zmieniam zbytnio nawyków, natomiast na PS4 wyszło tyle fajnych exów, że chciałem spróbować, no
@deadcandance: tak powinno być, ja ze względów ekonomicznych kupuje konsole Ninny kilka lat po premierze, np półtora roku temu zaopatrzyłem się w 3DS, ale switcha bym zgarnął z chęcią. Tak samo PS4 kusi ekskluziwami. Dobrze mi z Xboxem bo wspieram ich od pierwszego Xboxa, ale gdybym miał czas i pieniądze koło one stałoby ps4, a koło 360 już teraz PS3 z moim ukochanym Gran Turismo. Mimo wyśmienitej Forzy, czegoś brakuje( ͡