Wpis z mikrobloga

Co ten Jimmy #!$%@?ł xD

Gdyby poszedł do Rockets każdy by zrozumiał, bo mocny contender + dom
Gdyby poszedł do Clippers/Lakers to nadal ok, bo realne opcje na mistrza i mocna pozycja w zespole

No ale niee, ten se poszedł do Miami pic winko z Dłejnem Wadem do drużyny której celem jest doczołganie się do oklepu w 1 rundzie xD

"I just want to win" grając w Miami Heat brzmi tak jak "nie jestem homo" fapujac do zdjęć Justina Timberlejka

#nba
  • 20
@Weed233: jest ten młody skład też tam i perspektywy, ale czemu z miejsca w którym był, czyli najbliższe 2 lata poważny contender z "shotem" poszedł do teamu który ustawia się na "za 5 lat". Teraz to pierwsza runda PO i może nie exit.
@Weed233: Kontrakt ma na cztery sezony, a za rok w 2020 Miami będzie miało wyczyszczone salary i miejsce na duże kontrakty. W tym sezonie tylko PO jest celem, ale za rok? Pamiętaj, że w Miami rządzi nie żaden leszcz, ale Pat Riley ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W dodatku na Florydzie nie ma podatku stanowego, co oznacza, że nieporównywalnie więcej pieniędzy zostanie w kieszeni Butlera (na drinki, szybkie
@Weed233: Dlatego już teraz Heat ściągają do siebie Butlera, bo wiedzą, że w 2020 na FA nie będzie dużo all-star players. Wystarczy, że dokoptują do Jimmy'ego dwóch-trzech niezłych graczy i będzie contender ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oczywiście optymistycznie zakładamy, że Butler się nie połamie po drodze.
@Weed233 @parooow @sokool @supersucker Myślę, że Butli nie chodziło o "I want to win", tylko o "work ethic" drużyny. Miami jest wręcz słynne z tego, bo jest to z góry narzucone. I podejrzewam, że Thibbs mógł mocno olewać treningi, odbijając to na 42 minutach na mecz starterów.

@Apollo_Vermouth @HalfManHalfAmazing Ja nie chciałbym widzieć miny Pata w takiej sytuacji. ( ͡° ͜ʖ ͡°) On nie chciał patrzeć na Waitersa,