Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wiele razy jak spotykam sie z jakąś dziewczyną to ciągle słyszę w kółko teksty typu "co robisz?", "juz po pracy? no to co teraz bedziesz robil?" i czuję sie zobowiązany odpowiedzieć w jakiś niebanalny sposób bo zwykle moje życie jakies kolorowe nie jest - dwa raz na tydzien max gdzieś wyskoczę ze znajomymi i tyle, w reszte tygodnia albo silownia, albo książka, albo night drive, albo dodatkowa praca.

Jak wyglada wasz tydzień? Macie naprawdę multum fajnych chwil że możecie o nich gadać non stop?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: Przez ostatnie 5 lat, jak dzwoniła do mnie babcia co tydzień i pytała co nowego, to nie miałam co powiedzieć xD Także spokojnie, nie każdy żyje turbo aktywnie, każdego dnia nowa przygoda. Niektórzy wolą spokój i stała, niezmienną sytuację. Nie czuj się zobowiązany do niebanalnych rzeczy, bądź sobą i znajdź kogoś, kto będzie Cię takiego chciał.
@AnonimoweMirkoWyznania:
-co robisz?
-a leze sobie, moze cos obejrze zaraz
-tutaj laska opowiada co ogladala fajnego ostatnio
-ty mozesz powiedziec jaki jest twoj ulubiony film
-ona powie jaki jej jest ulubiony film
-ty powiesz ze w sumie to moze cos poczytasz
-ona zapyta co
-ty odpowiadasz
-ona mowi ze nie lubi czytac i czytala tylko lektury
-ty mowisz ze z lektur to najgorsza wedlug ciebie byla ta i ta, mozesz zapytac
PrzeciętnośćToNieZło: Wydaje mi się, że mimo wszystko wielu ludzi nie ma wyjątkowo kolorowego, bujnego życia poza pracą / obowiązkami więc bez sensu jest kłamać i stwarzać pozory, że jest się w jakiś sposób wyjątkowym (trochę oszukiwałbyś samego siebie). Wydaje mi się również, że dopóki nie masz odpowiednich warunków (finansowych, społecznych, zdrowotnych) to dosyć ciężko jest o ponadprzeciętne życie. Również powiedziałbym nawet (subiektywnie), że ludzie mają tendencję do wyolbrzymiania, gloryfikacji swoich własnych