Wpis z mikrobloga

Witam, ktoś miałby jakieś sugestię na temat dobrego klubu w Sopocie lub Gdańsku na imprezę w najbliższy weekend?

Byliśmy w Sopocie kilka razy na weekendy, z lepszym lub gorszym imprezowym skutkiem, ale tym razem chcielibyśmy jakiegoś pewniaka, ponieważ chodzi o kawalerski.

"Dobry" klub, oznacza:
- można potańczyć, jest parkiet, odpowiednia muzyka (nie będziemy wybrzydzać jeśli chodzi o gatunek)
- luźna atmosfera
- nie przesadnie lansiarski, ale bez dresów
- bezpieczny
- przedział 25-35 lub klimaty studenckie
- ceny/wejściówki - elastycznie
- dodatkowy plus za panieńskie (dla równowagi dla naszego kawalerskiego)
- dodatkowy plus za możliwość rezerwacji loży

Z góry bardzo dziękuję.

#sopot #gdansk #impreza #trojmiasto
  • 19
@fahrenx: gorzko gorzko w Sopocie jest spoko, impreza typu wesele wiec na kawalerski jak znalazł

Jak lubisz tańczenie na stołach to absynt w głównym albo trzy siostry w sopocie

Bardziej „fensi” - ego, zła kobieta i ogólnie krzywy domek.

Bunkier w Gdańsku jest bardzo spoko, mają 3 sale do tańczenia

Sfinks700 Sopot - techno, trapy przeważnie, specyficzny klimat ale fa się lubić.

Protokultura, bardziej techno ale jw

Miasto aniołów jest takie
Wybierałbym miedzy Bunkrem a Gorzko Gorzko jeżeli chodzi o kawalerski albo cokolwiek na Monciaku w Sopocie ze względu na dużą ilość klubów, wejściówki 10-20 zł , czasami można się załapać na darmowe wejścia @fahrenx
@smutnyrobol: Dzięki za obszerną liste.
Tańczenie na stołach to raczej rzadko :D

Krzywy domek


- kojarzę, że tam imprezy były faktycznie niezłe, rozumiem, że sugerujesz w tej kolejności (ego, zła kobieta, reszta)

Bunkier w Gdańsku jest bardzo spoko, mają 3 sale do tańczenia


Numer 1 w Gdańsku w takim razie Twoim zdaniem?

Czy w Gdańsku jest jakieś "zagłębie" imprezowe czy bardziej to jest rozrzucone?
@fahrenx: w lato jednym zagłębiem jest Elektryków/100cznia i ma to formę otwartą drugi jest śródmieście, okolice długiej. Masa pubów a z klubów bedziesz miał Parlament, Echo, Miasto Aniołów,Bunkier (troszke dalej) , Absynt, Zimne Nóżki, Cybermachina,Pixel,Cyk, U Szkota, Polskie kino, Szafa i jeszcze mase innych

Nie mam swojego numeru 1 w Gdańsku a nawet jeżeli to nie pokrywa się z Twoim zapotrzebowaniem na kawalerski :D Jak już to wybrałbym Bunkier

Zapomniałem dodać
@smutnyrobol: świetnie opisane. O taki opis sytuacji klubowej mi chodziło. Dużo cennych informacji.

Mewa Towarzyska - raz tam byliśmy i było świetnie, innym razem jakoś nie wyszło, nie pamiętam, całkiem jednak możliwe, że gusta w miarę się pokrywają.

Plaża po klubie jest świetna, pełna zgoda.

Wstępny plan w takim razie to Gdańsk na piątek (pewnie śródmieście, może właśnie Bunkier) i Sopot na sobotę bardziej na spokojnie.

W imieniu całej ekipy, wielkie
@fahrenx: przy ładnej pogodzie warto iść najpierw na Elektryków, klimat stoczniowo-kontenerowo-industrialny, można napić się piwa, poleżeć na leżakach i coś zjeść :) Często też są tam koncerty, zaraz obok też jest 100cznia i w zasadzie to samo, kilka konterowych pubów i barów z jedzeniem :)
@krootki: byłem tam jakieś dwa razy, pamietam akcje jak jakaś dziewczyna typu „typowy instagram” była tak #!$%@? ze chodziła (zataczała się) miedzy stolikami i spijała ludziom drinki ze stolików po czym ochrona ją wyprowadzała kilka razy z lokalu :D

Z miejscówek gdzie jest mało miejsca do tańczenia zdecydowanie wolę Absynt, jak na mój gust mają świetną muzykę :)
@DanioPL: nigdy nie zauważyłem tego klubu, dzięki! Wygląda hip

Ad dzisiaj zawsze będę pytał "miejscowych" na temat nocnego życia, masa ciekawych sugestii w tym wątku.