Wpis z mikrobloga

Jakie gry które dobrze się zestarzały moglibyscie mi polecić? Gatunek nie gra roli. Nie chodzi mi tylko o grafikę, ale bardziej kwestie fabuły, mechaniki rozgrywki itp. Szukam jakichs klasyków, które po odpaleniu dadzą sporo frajdy, mimo swoich lat. Uprzedzę że Gothica przedstawiać mi nie trzeba xD
#gry #pcmasterrace #staregry
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lukas12x: pierwszy metal gear solid trzyma się bardzo dobrze. Fabuła przedstawiona w bardzo niecodzenny, ale interesujący sposób, przemieszana z metroidvaniową mechaniką rozgrywki. Polecam ograć, nawet bez obczajania reszty serii, bo inne części bywały różne pod względe jakości historii i gameplay'u.
  • Odpowiedz
Raczej nikt nie będzie znał ale warto dać szanse grze Sacrifice, polecam ma ciekawe mechaniki i nawet w miarę wciągająca i ciekawa jak na swoje lata fabule
  • Odpowiedz
@lukas12x: Z RPG mimo średnich ocen bardzo mi się podobał pierwszy Two Worlds, ze strategi Twierdza, z FPS CoD 4 za fabułę. Jest masa dobrych starych gier np. Sim City4(masa modów jak Biedronka czy Warszawskie kamienice), Roller Coaster 2, Theme Hospital czy Hitman 2.
  • Odpowiedz