Wpis z mikrobloga

#pytanie #kiciochpyta #rozowepaski #niebieskiepaski
Drogie Mirki,
Za tydzień wracam do Polszy z pracy i mój były zaproponował, że odbierze mnie z lotniska. Uważam,że jest to spora przysługa, bo bedzie 3 godziny w trasie. Dlatego oprócz zapłacenia mu za wachę postanowiłam kupić mu najbardziej neutralny prezent jaki przyszedł mi do głowy - koszulkę od TH. Moja współlokatorka od 2 godzin suszy mi głowę, że po co coś kupiłam, żebym mu zaplaciła i elo. Myślę, że nie ma w tym nic złego, że mu coś kupiłam, ale ona nie daje mi spokoju, dlatego pytanie do Was:

Co powinnam zrobić?

  • Dać mu I hajs i podkoszulek 76.1% (51)
  • Dać mu tylko hajs 23.9% (16)

Oddanych głosów: 67

  • 14
  • Odpowiedz
@cabrito: Daj mu podkoszulek, nie słuchaj współlokatorki bo to nie jej sprawa. W sumie to nas też nie słuchaj tylko zrób co uważasz za słuszne.
  • Odpowiedz
@cabrito: byly pewnie robi to po to zeby pokazać ze mu na tobie znowu zalezy i liczy na to ze opedzlujesz mu gale po drodze w ramach podziękowania i znowu miedzy wami zaiskrzy
  • Odpowiedz
  • 0
@cabrito zależy jakie macie relacje. Ja z byłą mam na tyle neutralne relacje ze nic w tym dziwnego. Czasem i na kawę wyjdę czy inna herbatę. Koleżanka zazdrosna czy coś? Rób jak uważasz i jak prawilny wykopek powiem ' może coś poruchasz czy tam on ' ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@compix: Oczywiście, ze tak. W ogóle odkąd się o tym dowiedziałam to nie wiem czy chce żeby po mnie przyjeżdżał bo krzywo troszkę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz