Wpis z mikrobloga

Jest ktoś z #nowytomysl lub tam bywa? (ewentualnie pozwolę sobie zawołać #swiebodzin i #poznan )

Szukam sobie miejsca zakwaterowania na wakacje (ale we wrześniu) no i w sumie mi się dwa obiekty nasuwają, ale i pytania w związku z tym:

Hotel Atrium - nie jest tam zbyt gwarno, bo to w sumie centrum miasta? I nie widzę, żeby hotel np. własny parking miał... Ktoś by coś w temacie się wypowiedział?
albo:
Lavender - Restauracja i pokoje gościnne - położenie wydaje się malownicze, ale czy to sensowne miejsce na dwa tygodnie pobytu?
D.....a - Jest ktoś z #nowytomysl lub tam bywa? (ewentualnie pozwolę sobie zawołać #s...

źródło: comment_d5zdVROPct25nWiSaK7hsLFrLLjdjHqv.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@Dzyszla: nie wiem haki masz budzet ale to juz bym wolal wybrac sie do Zbąszyń http://www.navigatorhotel.pl/pl (15km od nowego tomysla) co prawda jezioro smierdzi ale jest wiecej rzeczy do robienia np. Sciezki rowerowe kolo jeziorka
Atrium to drogo i w centrum miasta. LAWENDER to przy obwodnicy na autostrade A2 jest. A kolo niego jezeli chodzi masz Smażalnie ryb kawalek dalrj gdzie masz dobre jedzenie https://m.facebook.com/smazalniaryb.nadstawem/

We Wolsztynie tez fajnie bo masz
  • Odpowiedz
@Logan00: Powiedzmy, że tak 160/dobę (Atrium zdaje się mieścić w tym budżecie) jestem gotów dać. Jezioro jako takie, czy baseny w hotelach mnie nie interesują, ale po okolicy móc pochodzić to chętnie. Choć głównie nastawiam się tylko mieć bazę wypadową - gdzieś przekimać, odpocząć, zjeść śniadanie, a potem po szerokiej okolicy. Nawet zjeść to po prostu gdzie się zapuszczę, tam zjem. Kolacji nie potrzebuję już na miejscu :)

Lawender właśnie położony
  • Odpowiedz
Jak chcesz zwiedzić MRU to proponuję Łagów, we wrześniu kwaterę znajdziesz łatwo i tanio, a okolica jest do zwiedzania rewelacyjna.
  • Odpowiedz
@Maudiun: Ale do MRU sobie podskoczę, a chyba trochę bardziej na wschód byłoby lepszym punktem?
@Logan00: A może Środa albo Tarnowo Podgórne? Dwa kolejne obiekty wytypowałem: Hotel Cezar i Hotel Vector - fajne położenia zdają się oba mieć.
  • Odpowiedz
@Dzyszla: Lavender jest w malowniczym miejscu, a jedzenie tam jest podawane w ogromnych ilościach, tylko że to droga wyjazdowa na autostradę, przez co mogą jeździć samochody cały czas. Natomiast Atrium jest przy kościele (ale przy tym nie ma dzwonnicy, więc spokojnie). Aktualnie trwa remont i główna ulica jest zamknięta, przez co ruch przy Atrium jest ograniczony ;) Nie wiem natomiast, do kiedy będzie on trwał
  • Odpowiedz
@Dzyszla: To centrum miasta; zaraz obok jest deptak i kosz wiklinowy, który był w Księdze Guinessa. W jakieś 10 minut dojdziesz do parku, gdzie jest zoo. To dobra lokalizacja
  • Odpowiedz