Wpis z mikrobloga

ten 'autoaim' na konsoli to jest porażka gość mi w sekunde 200hp z karabinu zbił na ps4 () wygrał grę z 18 fragami i walił jakby aima miał. już pomijając fakt że parują na solo graczy 200 godzin z tymi z 2k godzin, mają graczy od cholery a prostego systemu dobierania nie potrafią zrobić. zrobili arene ale nikt tam nie siedzi bo wolą karać botów na solo niż walczyć równy z równym XD
#fortnite
  • 15
@Dinokus: no jak wbiję 2k godzin jak ten gość, gdzie po roku mam 200 więc musiałbym życia nie mieć XD a tak poza tym to pad jest niewygodny i upośledzony względem myszy dlatego też mają wspomaganie które ma pomagac zwykłym graczom żeby w cokolwiek trafili ale takie spocence używają go jak autoaima, sam miałem wszystkie konsole prócz pierwszych ps i xb i wiem jak nieprzyjemne jest granie na padzie w strzelanki
@TroyaFlight najpierw sprawdź jak to działa a później oceniaj płaczku ... to wcale nie jest tak jak myślisz .. auto AIM działa tylko przez dosłownie pół sekundy .. można spamować i wtedy jest trochę lepiej ale i tak jeśli nie będziesz dobrze namierzać to nawet ten słaby auto AIM nie pomoze..

Prawdziwy auto AIM to był w GTA5
@skun1: Co ty typie piszesz, grałem kilka miesięcy na konsoli i po tylu godznach co gość miał nawalone, a sprawdziłem - prawie 2k to można to tak wyskillować że niczym się to nie różni od autoaima. Wielu topowych graczy poruszało ten temat i pokazywało filmy jak ich objeżdżali więc nazywasz płaczkami najlepszych graczy pc a pewnie sam grasz jak gówno. Namierzanie nie ma nic do tego bo sprowadza się tylko do
@TroyaFlight gram od 2 sezonu na padzie i wiem dokładnie jak to działa . Ale widzę że mam do czynienia z pro który wie lepiej więc szkoda mi czasu na kłócenie się z Tobą. Niech będzie ze masz rację :) close topic please.
@kwsap: grzeczniej #!$%@?, nie przeżywaj tak, kiedy mam się zdziwić jak grałem pół roku na konsoli i wiem dokładnie jak to działa. Następnego dupka boli bo to nic nie daje, wcale nie autoaim, nic a nic a na bank gra z włączonym ( ͡° ͜ʖ ͡°)