Wpis z mikrobloga

Hej Mirki () czy Honda CBR 125 to dobry wybór na pierwsze moto? Do nauki i jazdy rekreacyjnej. Podobno jest mała i nie wiem czy mając 178 cm będzie odpowiednia. Jak nie to co polecacie do ok. 5000 zł?
#motocykle #pytanie
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DominoG: ma być wygodnie czy ma wyglądać? Jakbym szukał pierwszego sprzętu na 125 to bym wybrać CBF125 albo Yamahę YBR125. CBR125 niby lepiej wygląda, ale gorzej z manewrowaniem w mieście i ogólnie jest droższa.
  • Odpowiedz
@DominoG: CBR to moto, które ogarnie każdy mechanik i części dostaniesz bez problemu. Też chcę coś 125 kupić, ale ja chyba postawię na coś, gdzie siedzi się w pozycji wyprostowanej bardziej. Podobno pierwsze moto, które skłania do mocniejszego pochylania się, to nie jest dobry pomysł do nauki
  • Odpowiedz
@Zielony34
@DominoG
Miałem CBRke i z tą pochylona pozycją to troszkę przesadzone. W porównaniu do YZF125 gdzie się już leży, tak tutaj nie ma problemu zrobić 200km i jeszcze żyć. Manewry po mieście też łatwe bo moto wąskie, opony wąskie to nie trzeba nawet zbytnio balansować ciałem, sam przeciwskret wystarcza. Jak na 1 moto idealne tylko szukać już najlepiej wersji JC39 bo na wtrysku.
  • Odpowiedz