Wpis z mikrobloga

@Soothsayer obawiam się że w takim rowerze jak naciśniesz hamulec to tarcza stanie w miejscu a koło będzie się dalej kręciło, bo właśnie taka sytuację kiedyś miałem jak w sklepie z kumplem obczajałem podobnej klasy rower.
  • Odpowiedz
obawiam się że w takim rowerze jak naciśniesz hamulec to tarcza stanie w miejscu a koło będzie się dalej kręciło, bo właśnie taka sytuację kiedyś miałem jak w sklepie z kumplem obczajałem podobnej klasy rower.


@Paczakuti: tak też myślałem, czyli tylko u----i w tej cenie?
  • Odpowiedz
  • 0
@Soothsayer u----i, albo Riverside 100 z Decathlonu. Jeśli się nie znasz na rowerach to używka też może być niezła wtopą, bo okaże się że żeby go do stanu używalności trzeba będzie wyłożyć drugie 600 na części i serwis
  • Odpowiedz
Jeśli się nie znasz na rowerach to używka też może być niezła wtopą, bo okaże się że żeby go do stanu używalności trzeba będzie wyłożyć drugie 600 na części i serwis


@Zabi96: w tym przedziale cenowym to się nie znam :D

@trevor_ochmonek: @majkel_bialkov: To ma być rower na dojazdy po bułki nic wymagającego. Dotychczas używałem roweru, który kupiłem za 70zł i sprawdzał się bardzo dobrze. Każdy
  • Odpowiedz
@Soothsayer https://www.decathlon.pl/rower-mtb-st-100-275-id_8400336.html
To jest takie minimum żeby jeździło i nic się z tym specjalnie nie działo, jedzie hamuje, może niema hamulcy tarczowych ale na takie coś jak potrzebujesz nie musisz mieć, bo dobre tarcze kosztują tyle co cały rower o który się predzej pytałeś. W dodatku jakby się coś działo to zawozisz im rower do sklepu i za darmo masz przez dwa lata naprawę.
  • Odpowiedz
@Soothsayer: Co do pytania: To zależy od wagi pieczywa - jeżeli do 1kg łącznej masy całkowitej, to ok. Jeżeli powyżej to nie koniecznie ¯\_(ツ)_/¯ A tak serio toż to z gównolitu i chinoleum! Dlaczego ludzie takie g---o kupują () Za darmo bym tego nie chciał. Zerknij tu (link do allegro z filtrem): https://bit.ly/2JaOI8T
  • Odpowiedz
@Soothsayer: "To ma być rower na dojazdy po bułki nic wymagającego. Dotychczas używałem roweru, który kupiłem za 70zł i sprawdzał się bardzo dobrze. Każdy miejski rower jaki miałem okazję trzymać w rękach prowadził się mega c-----o, był zajebiście ciężki i nieporęczny więc jednak zostaję przy "góralu". Poza tym, nie zależy mi na dobrym wyglądzie bo ma odstraszać potencjalnego złodzieja. "

Tym bardzej nie inwestuj w nowy. Znajdź coś z tego
  • Odpowiedz