Wpis z mikrobloga

@Morguliusz: Z tym ze ja chce trawę żeby było gdzie siedzieć i #!$%@? mnie to że ludzie się męczą z tym żeby im coś wyrosło. MI to nie było potrzebne więc #!$%@?łem, proste...
  • Odpowiedz
@Cisiur: ja lubię ogródki takie właśnie zaniedbane jak po lewej gdzie rośliny same sobie radzą, widać jakąś dzikość. A ogródki z równiutką trawą, jakąś huśtawką i prostymi grządkami to nuda.
  • Odpowiedz
@Cisiur "chwalesie" co wy #!$%@? macie wszyscy z głowami polaczki? To co zrobiłeś zasługuje na najwyższe potępienie a nie chwalenie. Po prostu zabiłeś rośliny #!$%@? wie po co. Żeby uzyskać efekt zaoranego pola?
  • Odpowiedz
@Morguliusz: OP jak widać nie mógł docenić tego co miał, wszystko dla niego było "chaszczami". Najwidoczniej zaczyna bawic się w #ogrodnictwo, albo tak było dla niego najłatwiej ogarnąć to co tam urosło bez kontroli. W końcu to jego ziemia, niech robi sobie z nią co chce. Wierze, że za jakiś czas sam z siebie zasadzi pnącza na płotku, zrobił żywopłot przy siatce i bedzie podlewał nową jukę
  • Odpowiedz
@cicho_podziemny: Wątpię, że go najdzie taka zachcianka, bo „#!$%@? go to” i „jemu to niepotrzebne”. Także zaorana ziemia, trawsko, grill, kiełba, harnaś i discopolo na full - to jest życie. Typ człowieka prostego bez poczucia estetyki, już bez pisania dosadniej. O ile lepiej by się „siedziało” i mogło okiem rzucić na coś jeszcze niż zaorane pole przy tzw. piwku, no ale Juka jak widać zajmowała cały ogródek i gdzie tu
  • Odpowiedz