Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jadę jutro pociągiem z różową, ale dokupiliśmy jej bilet później i mamy
miejsca w innych wagonach( ͡° ʖ̯ ͡°)
Myślicie, że jest szansa zamiany miejsca z innym pasażerem, czy konduktor będzie mieć z tym problem?
#pkp #pociagi #podroze
  • 11
  • Odpowiedz
@bmstr: żadnego problemu nie powinno być. Ostatnio jechaliśmy ze znajomymi i kupiliśmy bilety w innym czasie i co ciekawe - mi nie udało się dostać miejscówki (kupowałam przez neta). I potem bez problemu znaleźliśmy cały wolny przedział, w zupełnie innym wagonie.
  • Odpowiedz
  • 1
@bmstr najlepiej na samym początku się zapytaj. Ile będziecie jechać? Jak około godziny to trochę bez sensu, możecie wspólnie postać na korytarzu i nie zawracać nikomu gitary. Jak kilka godzin to od razu po wejściu zaptaj się czy nie byłoby nikogo chętnego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krzysu: 3 godziny, więc raczej stanie nie wchodzi w grę( ͡° ʖ̯ ͡°)
Zobaczymy jak będzie wyglądała sytuacja w wagonie.
  • Odpowiedz
@sas1906: nie masz racji, jechałem przedwczoraj pociągiem i moje miejsce było zajęte, więc bez spiny poszedłem do innego wagonu, przyszedł konduktor i nic nawet się nie odezwał :) (2 firmami, bo w 2 strony...)
  • Odpowiedz
  • 1
@bmstr jak ktoś zechce to się zamieni. Ja np tego bym nie zrobił bo specjalnie kupuje sobie miejsce przy korytarzu w wagonie 6 osobowym i nie mam się ochoty mieniać np na środek albo okno.
  • Odpowiedz