Wpis z mikrobloga

Mam takie pytanie całkiem na poważnie: do jakiej instytucji mógłbym się zgłosić/uzyskać pozwolenie na założenie grupy rekonstrukcyjnej III Rzeszy jednocześnie nie będąc posądzonym o neonazizm? Od dziecka interesuję się tematem drugiej wojny światowej, zawsze podniecał mnie patos Rzeszy, ich mundury, symbole itp. Często właśnie lubię sobie stać na balkonie wyprostowany i wyobrażać, że przemawiam do ludu XD Chciałbym sobie uszyć na zamówienie mundur Luftwaffe bo moim ulubionym nazistą był Hermann Göring także mógłbym nawet przytyć do tej roli XD Także wiecie, tak jak aktorzy odgrywają jakieś role tak ja chciałbym robić rekonstrukcje (nie chodzi mi o budowanie obozów i palenie żydów XD) jednocześnie jest to hobby a nie pogląd na życie.

#4konserwy #neuropa #prawo #ocieplaniewizerunkuadolfahitlera #iiwojnaswiatowa #iiwojnaswiatowawkolorze
C.....D - Mam takie pytanie całkiem na poważnie: do jakiej instytucji mógłbym się zgł...

źródło: comment_Aj6k906NQplQx7UuBwNH3AMhcixVItZm.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@CartmanXD:
Szanowny Panie,

czy Pan wie, czym się Pan fascynuje? Fascynuje się Pan symboliką, ubiorem zbrodniarzy! A wie Pan, że fascynacja zbrodniarzami zaczyna się od fascynacji ich otoczką? A wie Pan, że fascynacja zbrodniarzami kończy się ich naśladownictwem i w jego wyniku cierpieniem niewinnych ludzi? Zamiast marnować swój czas na zachwycanie się zbrodniczym reżimem, niech Pan lepiej poświęci na naukę historii i niech Pan poczyta sobie o zbrodniach Pańskich idoli!

Z
  • Odpowiedz
do jakiej instytucji mógłbym się zgłosić/uzyskać pozwolenie na założenie grupy rekonstrukcyjnej III Rzeszy jednocześnie nie będąc posądzonym o neonazizm?


@CartmanXD: ( ͡° ͜ʖ ͡°) tutaj -> Anielewicza 6, 00-157 Warszawa
  • Odpowiedz
@Misza1488:
Szanowny Panie,

a co mnie to obchodzi? To jest Pański problem, że Panu się odbyt skręca z powodu czyichś wypowiedzi. Radziłbym Panu się udać jak najszybciej do specjalisty, gdyż może to zagrażać Pańskiemu zdrowiu, a nawet życiu.

Z poważaniem
Uczony Intelektualny
  • Odpowiedz