Wpis z mikrobloga

@GothBoyy666 to po prostu debil, który jedyne co ma w głowie to jak wychlać harnasia i #!$%@?ć Kobru z renty. Jakby mu kazać uczyć się ze słownika języka polskiego to przy jednoczesnym #!$%@? pałą po łbie myślę, że można by go nauczyć...
  • Odpowiedz
@godoto To jest wymówka dla niego zeby dalej ze sobą nic nie robić. Przed #!$%@? też tak mówił. On nie ma uszkodzonych ośrodków mowy. Przekleństwa i wyzwiska jakoś mu wychodzą. Pochodzi z jakiejś głębokiej patologii, gdzie się ostro chlało a nie dbało o rozwój dziecka i uczylo je mówić. Nie zna zasad gramatycz jak odmiana czasownika itd. Harnasie i f16 dokończyły dzieła. To po prostu debil i tyle.
  • Odpowiedz
@godoto Pamiętajmy o tym, że my jesteśmy normalnymi ludźmi i trudno nam jest zrozumieć takie patologie społeczne. Dlatego też lekarze dali mu jakąś kategorię bo ciężko jest przyjąć na logikę fakt, że człowiek może stać się takim kretynem sam z siebie. Owszem z pewnością po urazie mu się pogorszyło to fakt nie zapszeczalny. Normalny człowiek po urazie tego rodzaju zacząłby zgodnie z zaleceniami uprawiać jakiś sport, czytać książki i stymulować układ
  • Odpowiedz
@Formbi Potwierdza ten filmik co mówiłem. Po #!$%@? chcieli ogarnąć rentę dla uszatka bo widzieli podstawy ale się nie udało. Objawy, które widać na filmiku się cofnęły częściowo na tyle na ile mogły bez rehabilitacji a z podlewaniem harnasiem. A głupot nie gadam bo sam przechodziłem coś podobnego tylko, że byłem w gorszym stanie i praktycznie uczyłem się chodzić od nowa. Poznałem też dziewczynę z Łodzi co przyjęła na głowę lampę
  • Odpowiedz
@Formbi I dobrze. Menela trzeba cisnąć po same uszy. Nasze państwo i tak funkcjionuje źle. Aby patrzeć jak sobie z Kobru spłodzą kolejne dzieci, które w przyszłości podzielą los rodziców. Oczywiście za nasze pieniądze...
  • Odpowiedz