Wpis z mikrobloga

Jeśli mam gęste włosy średniej długości i zależy mi na tym aby nie wyglądały tak gęsto ... to jakiego kosmetyku do utrwalenia fryzury używać? Używam żelu, daje minimalnie na palec i włosy maja wygląd mokrych włosów ale myśle żeby to zmienić na jakaś pastę, pomadę, gumę ale się nie znam... zdjęcie poglądowe - jak otrzymać taki efekt? #modameska #fryzura #barber #wlosy
quarox - Jeśli mam gęste włosy średniej długości i zależy mi na tym aby nie wyglądały...

źródło: comment_td05zibrKM8Lq4jAtAitZDEo84yiCHeq.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@quarox:
Przede wszystkim nadać odpowiedni kształt suszarka, najlepiej z jakimś prestylerem, ale może się obejść.
Później nakladasz w sumie cokolwiek matowego - i puder się nada - (slick gorilla np), i pasta matowa (goldwell roughman, arcadian matte paste) jak i wloknista pasta (reuzel fiber pomade). Masz szerokie spektrum możliwości do takiego quiffa.
  • Odpowiedz
@quarox: Tylko przygotuj się na to, ze używania ponad trzeba się nauczyć. To zupełnie inaczej działa niż jakaś pasta z drogerii. Ja przez pierwsze kilka dni byłem strasznie #!$%@?, bo albo mi się złe ułożyło, albo za dużo nabierałem i robiło się strasznie tłusto na włosach. Ale po kilku dniach ogarniałem temat :).
  • Odpowiedz
@wsciekly_klapek_zawadiaka: to mozesz podac jakis mini poradnik? haha. od zawsze stosowalem zele jakies marketowe, bo od zawsze chodzilo mi zeby wlosy nie byly strasznie geste i troche lat minelo... czas podazyc za moda i sprobowac pomad. Nakladac je na wlosy suche czy np lekko zwilzone?

jak nakladalem zel to lekko zwilzalem wlosy i lekko dawalem zelu i jako tako sie trzymaly i wlosy nie byly takie geste
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@quarox: szara świnka? Nie byłem zahhwycony. Zapach świetny, protip to zamiast branie jednego dużego scoopa, to dużo więcej naprawdę małych, wtedy dużo łatwiej ją rozbić i nie tlusci włosów, ani ich nie obciąża.
A goldwell roughman do moich włosów, gdzie grzywka mi sięga do połowy nosa(a włosy mam niskoporowate, sypkie) wszystko się #!$%@?. Zdecydowanie do messy zaczesow
  • Odpowiedz