Wpis z mikrobloga

Mirki, na początku lipca lece do Tunezji z przesiadką w Stambule. W Stambule ląduje o 23 a wylatuje następnego dnia o 15, macie jakieś pomysły gdzie tanio spędzić noc? Dostanę się łatwo do centrum? Liczyłem że uda mi się zobaczyć trochę Stambułu, ale zauważyłem że zmienili główne lotnisko na nowe, oddalone 35km od centrum. Myślicie że opłaca się jechać do miasta na noc czy przekoczować jakoś noc na lotnisku?
#podroze #podrozujzwykopem #lotnisko #turcja
  • 13
@Neoplan: mi się osobiście średnio w Maroko podobało ze względu na ludzi, chyba tylko w Egipcie mnie bardziej bulwersowali. To jednak zostaje w Stambule ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Olbor: #!$%@?ący są sprzedawcy i naganiacze w Maroku strasznie, ale mimo wszystko i medyny tamtejszych miast i krajobraz Atlasu robią niesamowite wrażenie. Trzeba się nauczyć odpowiadać chamsko i zdecydowanie, wtedy przeżyjesz. ;) Istambuł jest super, uwielbiam to miasto, bo jest ten klimat orientu, a jednocześnie jednak też jest całkiem wysoki poziom ogarnięcia i cywilizacji.
@Neoplan: poziom upierdliwości sprzedawców w Stambule to 1% tego co w Maroko jak dla mnie xD No ale też nie oszukujmy się Stambuł sporo stracił na fakcie przyjazdu uchodźców z Syrii - Taksim i okolice z typowego miejsca imprezowego itd dla Stambulczyków i turystów zmienił się w mały Damaszek xD
@Neoplan: No powiem Ci tak - Stambulczycy często już taksim omijają, może tylko na zakupy. Za to mega popularny stał się nieodległy Karakoy i Cihangir - teraz tam wypada bywać ;) 6 lat temu nie było tam nic ;)