Wpis z mikrobloga

@Brisign Ogólnie organizacja wszystko super ale to nie dla mnie impreza w autokarze jadąc na jednodniowy event. Przyjeżdżasz na miejsce po calonocnej imprezie z busie i jeszcze cała noc imprezy przed Tobą a byłam na starcie zmęczona. I owszem jest te kilka godzin czasu na sen na parkingu w autokarze przed samym stadionem ale jakoś nie mogłam spać jak co chwilę ktoś się kręcił i już był ogień ogólnie. No niestety nie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Brisign: z wyjazdami na imprezy hardstyle jest zawsze dużo wiecej nowych osób niż na wyjazdach hardcorowych. Jeśli więc chcesz jechać na qlimaxa to nowych ludzi będzie tam z 20%.
@greg-lepkie-raczki: Jedź śmiało.

Ja się wcześniej zgadałem z ludźmi, którzy też jechali pierwszy raz na event z Hardtripami (też Qlimax), a było ich całkiem sporo. W autokarze wiadomo, jak usiądziesz, to raczej mała szansa na zmianę miejsca, ale ludzie są otwarci, więc to też nie problem.

A na miejscu... przez parę godzin bawiłem się z ludźmi poznanymi w autokarze. Potem ich zgubiłem i bawiłem się sam. Jakoś nie odczułem różnicy, bo