Wpis z mikrobloga

Wrzuć człowieku wpis o tym, że moto to fajna sprawa i podsumowanie wydatków to wykopki dopierdzielą się do:
-oczywiście wyboru motocykla
-jego ceny
-na pewno nie dziala dobrze i byl kręcony, bo nie moze być tak, że kupi się coś w dobrym stanie. Nie ma ch.
- kolega takiego kupil za 50 zl i kilo sera

- a nawet o to, ze za dlugo dojezdzam do pracy

Jprd, co jest z wami ludzie. Na reddicie wrzuci sie jakis wpis, to mozna spokojnie pogadac o swoich doświadczeniach itp. Ale tutaj to po prostu, żeby tylko komuś dowalić.
Nie dziwię się, że połowa to #przegryw i ##!$%@?
#zalesie #motocykle
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GoplanaLodz: nieprawda nie aby komuś dowalić, znaczy nie wszyscy, bo są i fajne motomirki i mirabelki, proste olewaj tych obrażających/dowalających a wspieraj tych wspierających... dla mnie jest super to co robisz i zawsze chętnie powymieniam się doświadczeniami LWG :)
  • Odpowiedz
  • 1
@IsDaddyHome tutaj wiele fajnych osob sie spotyka, ale juz kolejny ziomek z poprzedniego wpisu sie do mnie czepia za wykickowanie go z dyskusji. (https://www.wykop.pl/wpis/42276815) Ciezko znalezc taki balans na tym portalu. Staram sie usuwac agresorow z rozmowy, ale ci i tak na okretke znajda swoja droge. Odnosnie moto... po dluzszych trasach kilka dni z rzedu bola cie tez tricepsy? ;d
  • Odpowiedz
  • 1
@Dibhala czarnolisto nie daje nic, jak inne przegrywy cie wolaja do wątków, ktorych na liscie jeszcze nie masz ( ͡° ʖ̯ ͡°)

A tam, ja bic nie chce, ale dostep do neta na tydzien za agresje mogliby blokować;D
  • Odpowiedz
@GoplanaLodz: wiesz jeszcze nie robiłem tras wielodniowych, a na najdłuższej dotychczas jedniodniowej (10 godzin w siodle z przerwami) nie bolały mnie tricepsy a bardziej barki, to chyba efekt noszenia plecaka ( jeszcze nie dorobiłe m się torby na siedzenie ;), i ściskania dobrze kierownicy aby stabilnie jechać, może są jakieś ćwiczenia aby zniwelować nie wiem!? nie sądziłem że mnie będzie coś bolało bo pozycja na moim moto raczej wyprostowana (naked)
  • Odpowiedz
@GoplanaLodz: no myślę że warto się nad tym dalej zastanawiać, co zostaje? może to efekt ubrania, albo długo jedna pozycja ramion? co do torby ja kupuje jakąś Givi ale to przyszły rok raczej, bo w tym już bardzo dużo w motocyklizm zainwestowałem i sobie dam na wstrzymanie (no chyba że podwyżka będzie to zaszaleje :P, bo to nie jest jedyne moje zainteresowanie!
  • Odpowiedz
@GoplanaLodz: Trochę ucze się rysować, głownie jakieś motocykle albo auta, uwielbiam łazić po górach (może we wrześniu sie uda wyskoczyć), trochę w rower też muszę dołożyć aby go przyspieszyć bo dojeżdżam do pracy 12 km w jedną stronę, nie pogardzę dobrym filmem czy serialem sci-fi czy sensacyjnym, ale głównie to motocyklizm a reszta to tak bliżej zimy, o i fajne są wszelkie wyścigi i gry wyścigowe
  • Odpowiedz