Wpis z mikrobloga

Mirki, jako że @x-kom oficjalnie woli mi nie odpowiadać na moje pytania to mogę ich szczerze nie polecić.

Zamówiłem u nich ponad dwa miesiącem (4.10) Xiaomi Mi 9 i do tej pory mi go nie wysłali.
Miesiąc temu dzwonili i zarzekali się, że dostane telefon w przeciągu maksymalnie 3 tygodni.
Cały czas zasłaniali się "globalnym" brakiem tego modelu, a że jestem dociekliwy, to sprawdziłem, jak bardzo globalny jest ten brak.

Okazało się, że w innych sklepach stacjonarnych telefon jest dostępny od ręki tak samo, jak w sklepach online.

Więc jeśli jakiś nieszczęśnik czeka na coś, to polecam sobie zamówić gdzie indziej, bo to czekanie na próżno.

#oszukujo #niepolecam #xiaomi #mi9
  • 8
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dj_mysz: no to nigdy nie dostałem od nich kubka ani pendrive za free, tak samo jak z telefonem za który chciałem zapłacić. Może dlatego mi nie chcą wysłać towaru bo nie kupuje u nich odkąd powstali tylko wyrywkowo? Fakt jest taki że telefon miał być najpóźniej dwa tygodnie temu u mnie, dałem dodatkowy tydzień, chciałem załatwić sprawę polubownie ale woleli olać mój e-mail.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@dj_mysz: no chyba Cię boli żebym jeszcze do salonu miał iść. Nie chcieli pisać, kupiłem sobie telefon gdzie indziej od ręki w takim wariacie jak chciałem i teraz wyrażam opinie że nie opłaca się czekać dwa miesiące.
Mleko już jest wylane, chciałem żeby obeszło się bez smrodu ale uznali że skoro już nie jestem klientem to można olać temat.
  • Odpowiedz