Wpis z mikrobloga

@nowekontonowaszansa: oho podobno mam Cie na czarno listę dać. Ja mam bardzo dużo pomysłów, tylko A: nie chce mi się B: nie mam czasu. Średnio dziennie mam z kilkanaście na filmiki o S17. Myślę ze jeszcze kiedyś zrobię długi z Predatorem jak było z Melinatorem... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kolonko: to idź sobie #!$%@? do opla starego rzęcha i tam siedź( ͡° ͜ʖ ͡°) a na serio Czarne Majty, człowieku okuratny, sprawiedliwy nie możesz Pan nas tak opuścić, oczy mnie dęba stanęli jak przeczytałem to, zrób sobie trochę przerwy i nadejdzie wena na okuratne przeróbki boże
@kolonko: Ogółem ja na ten temat mogę powiedzieć, że za bardzo nie mogę nic na ten temat powiedzieć, ale jeżeli już mowa o przeróbkach to moje top u Ciebie to jest film ,,KOMENDANT NAZI SS", i dziękuję za tq wypowiedź ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kolonko: No niezły syf się tutaj zleciał zwłaszcza przez te wakacje. Niestety ale taka chyba jest cena za popularność S17. Gdyby dało się jakoś pozbyć tej dzieciarni gimbusiarni. Zrób przerwę. To pozytywnie wpłynie na twoją wene twórczą.