Wpis z mikrobloga

@Traficar Wiem, że to konto obsługuje jakiś "szczęściarz", który musi się tłumaczyć za całą firmę więc będę miły. Chociaż mam szczerą ochotę komuś nawtykać...

Wasze auto stoi od MIESIĄCA z blokadą na kołach na ulicy Szturmowej 9 w Warszawie. Dzwonimy do Was, prosimy, nic to nie daje. Auto blokuje chodnik, blokuje wejście do altany z pojemnikami na śmieci. Straż Miejska kieruje się genialną logiką, że skoro jakieś auto wszystkim przeszkadza to zablokujmy je po wsze czasy, niech wkur*** wszystkich w okolicy póki właściciel się nie zgłosi. Odholować podobno nie mogą... I tak się spokojnie żyje w tym chlewie.

Zróbcie coś bo mnie zaraz szlag trafi.

#traficar #carsharing #warszawa
MariuszT - @Traficar Wiem, że to konto obsługuje jakiś "szczęściarz", który musi się ...

źródło: comment_jPBzeUrazkJD6nADAdt2AdwYc0OTUSJb.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MariuszT: ja tu widzę całą masę głąbów, począwszy od straży miejskiej, skończywszy na właścicielu. Czy nie można tego odholować? Słabo dzwonicie, jakbyście codziennie to zgłaszali po kilka razy, to w końcu wieśniaki miejskie musiałyby się tym zająć na dobre. Nie umiecie walczyć o swoje.
  • Odpowiedz
jakbyście codziennie to zgłaszali po kilka razy, to w końcu wieśniaki miejskie musiałyby się tym zająć na dobre.


@Brother_of_Steel: kolega chyba nie mieszka w Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przez tydzień dzwoniłem, bo ktoś porzucił samochód na środku chodnika. Niedoszli policjanci przyjechali, spojrzeli, że nie ma blach, założyli blokadę, wsadzili karteczkę za szybę i pojechali. I tyle ich widzieli mimo, że zgłaszałem im porzucony samochód, wrak bez
  • Odpowiedz
@MariuszT: no patrze, a mój samochód ktory został #!$%@? i postawilem ( zaznaczam nikomu nie przeszkadzał, był owszem #!$%@? ale przykryty plandeką ) w zatoczce po niecalych 8h znalazł sie na policyjnym parkingu. To poprostu przerasta straż miejska. Oni naprawde nadają się do #!$%@? i rozwiązania.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jakis_login: odholowali. Jakby OP napisał krótką skargę do komendanta, z podpisami mieszkańców, których altanę blokuje, to auto by znikło na dniach.
Tylko to trzeba minimum zaangażowania w swoją sprawę, a nie pisać na Berdyczów, do jakiegoś pijarowca na wykopku.
Widocznie OPowi to auto tak nie przeszkadza.
  • Odpowiedz
@Brother_of_Steel: Aleś Ty mądry. Na Straży Miejskiej powiedzieli, że mogą to auto odholować tylko gdy śmieciara na nich poczeka, przyjadą i gościu im potwierdzi, że nie może wybrać śmieci. Śmieci przyjeżdżają wybierać skoro świt a ja tu nie mieszkam tylko pracuję. Gdy przyjeżdżam do pracy to już ich dawno nie ma. Nawet nie wiem w których dniach przyjeżdżają wybierać te śmieci, nie przyjadę o 6 rano żeby na nich czekać a
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MariuszT: ale o co ci chodzi? Ja mam się bujać z tym autem? Jakiś durny strażnik, który zakładając tą blokadę, tylko utrudnił sprawę?
Nie od dziś wiadomo, że jak chcesz coś uzyskać, to musisz o to sam zadbać, ale jak widzę jesteś z pokolenia millenialsów, "niech ktoś". Roszczeniowe pokolenie.
  • Odpowiedz
@Brother_of_Steel: No faktycznie jestem roszczeniowy bo staram się coś załatwić najpierw jak normalny człowiek poprzez dostępne mi kanały a nie od razu zbierać podpisy na całej ulicy i pisać do komendanta. Serio nie czaję o coś Ty się do mnie przyczepił.

@Traficar Nie wiem czy to za Waszą sprawą, ale auto zniknęło. Raczej to nie przypadek. Super, dzięki :)
  • Odpowiedz