Wpis z mikrobloga

Niektórzy piszą że karty się nie sprzedają a ja upucham niektóre srebrne po 9 tysi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#fut
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bart0sz: jak nie jak tak. Mi w zeszłym tygodniu sporo zeszło i wpadło ok 100k. Kontrakty złote świecące po 200. Zmiany pozycji w różnych cenach od 400-5k. Karty kontuzji, ligi menadżera, stroje itd Oczyściłam klub i kasa wpadła, podwójny zysk.
  • Odpowiedz
@Roxi5017: no ale to loteria, tych złotych kontraktów na rynku jest tak dużo, że trzeba mieć sporego farta, żeby ktoś kupując akurat trafił na Twoją ofertę. A zmiany pozycji środkowych pomocników zawsze dobrze schodzą i trzymają cene. Ligi prawie wszystkie chodzą po 200, stroje to już w ogóle abstrakcja, ja to quickselluje bo nie chce zapychac listy transferowej a mam tylko 50 slotów. Ale tam jak mówię, nie jest to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bart0sz: mam miejsce, sklad zrobiony, wiec sobie zbieram na jakiegos supersuba powoli. Na szybko moglbym sprzedać je po 200 bo widze ze ida o wiele latwiej, ale jak mogę zrobić relist co godzine i nie mam cisnienia zarabiajac na nich 4x wiecej to czemu nie
  • Odpowiedz
@bart0sz: co godzinę odświeżałam listę transferową i schodziło ok 30 itemów, czyli całkiem spoko, bo to 1/3 listy transferowej. Widomo, że chodliwe pozycje od razu szły.
  • Odpowiedz