@FAMEMMA Skoro organizacja ma pomagać rozwiązywać takie konflikty jak polak/ferrari to wprowadźcie inną formułę w takich przypadkach. Jeśli obaj zawodnicy się zgodzą. Rundy 5minut, 2 minuty przerwy. Bez limitu rund - walczą do nokałtu lub poddania. 3x2minuty dla takich kogucików to żart. Przy okazji będziecie mogli wywalić sędziów punktowych, bo jak widać są kontrowersje, nie ważne czy jest ich trzech, czy pięciu.
#danielmagical #famemma #patostreamy
  • 14
@Tamiro: Chyba... wykopek oglada lestlima, wykopek wymaga. @sesesesese: Tylko tutaj się pultacie o wynik walki Polak vs Ferrari. #!$%@? wiecie o sędziowaniu, a podważacie decyzje topki sędziów w Polsce. Oglądając walkę widać było kto punktował, a kto nie, kto zrobił dosiad i dociśnięcie do siatki a kto nie, poza machaniem łapami w powietrze i jednego obalenia bez dosiadu Ferrari nic mu nie zrobił, walka zasłużenie wygrana przez Polaka. No chyba
@ryohei: pokaż tę topkę XD fajna bajka, a były tam smoki? A może też białe myszki widzisz? Jak nie dostrzegasz przekrętów na tej gali, to widocznie nie jesteś w stanie dopuścić do siebie, że zostałeś oszukany, począwszy od wagi i wzrostu zawodników kończąc na dziwnym zmienianiu kolejności walk w trakcie gali, oraz dziwnym zasadom w sędziowaniu, i to ma być profesjonalizm? Jak już to w walce mutipla v roksa, powinna być
jednoglosna decyzja oznacza, ze wszyscy sedziowie byli zgodni co do wyniku, a nie ze polak wygral wszystkie trzy rundy, co by to zmienilo jakby jeden sedzia byl innego zdania? oznaczaloby to jakies watpliwosci
ja ogladalem walke na drugi dzien na spokojnie i liczylem ciosy ktore doszly polaka i ferrariego, doszlo tylko kilka z nich i trzy kopniecie, gdzie polak punktowal praktycznie przy kazdym wyprowadzonym ciosie multipli bo kontrowal, machanie w powietrze sie