Wpis z mikrobloga

Tak sobie przeglądałem tag i zauważyłem wymianę zdań między @smutny_przerebel i @kubekwkubek. Panowie - ileż można się kłócić jakie piwo wypił Jareczek i czy zdjęcie było jakoś photoshopowane czy nie X D Chłop se wypił i już, na najnowszych filmach nie widać żeby znów wpadł w cug czy mu to zaszkodziło, a patrząc na monolog jako Hitlerano to szczerze - psu w dupę czy to był Żywiec 0,0% czy nawet Perła Mocne 7,2% - nawet Jareczkowi pomogło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kononowicz #suchodolski a Fiodor to nie #patostreamy
  • 6
@franciszekkwiaton to czy on wypił jest jakoś tam ważne, ale zobacz jego argumentację - miał jakiś powód i od razu zaskoczył, że jutro pokaże widzom, to takie uzasadnienia kolejnego zakupu. Po radlerach przyjdzie pora piwa niskoprocentowe np. Kormoran 1 na 100

Z tymi markami, które wymieniał mogło być tak, że jemu się już myli co kiedy pił i po prostu nie był pewny. Skoro już umierał od zapalenia płuc to takie kłamstwo
@dr_hans_trautmann nie ma znaczenia gdzie ja to znajdę, jak potrzebował kupić stek czy krewetki i inne równie niemenelskie rzeczy to jakoś to znalazł. Obok ma carrefoura, zodiaka i biedrę, w dwóch pierwszych może znaleźć takie rzeczy. Do tego jeszcze żabki, zresztą, to tylko hipoteza co może nastąpić...