Wpis z mikrobloga

@arek4444: ale nie czaisz typie, chodzi o to że pewnie typ ma pałę lekko ponad przeciętną, a ta już że 20 cm, bo czuje mocno w cipie. pała 20cm to już jest kalectwo, ja z moimi 17.5 (przy czym to tyle wchodzi do cipy, a nie pomiar z dociskaniem do kości xD) już mam problemy jak się nie ograniczam.
@PrzegrywWykopek: A to nie jest tak, że im dłuższy i dalej dochodzi tym większa rozkosz?
Jak takim długim wejdziesz aż do szyjki macicy to partnerka powinna osiągnąć nirvanę.
Może popłakała się ale ze szczęścia?
@Eugeniusz_Zua: Mnie ta kwestia interesuje. Zawsze mi się wydawało, że penetracja szyjki macicy (możliwa tylko przy długim członku) stanowi unikatowe przeżycie erotyczne.
Zawsze mi się wydawało, że jest to też głównym powodem atrakcyjności długich penisów.
Jestem w błędzie?
@PrzegrywWykopek wypowiedz się.
Jak takim długim wejdziesz aż do szyjki macicy to partnerka powinna osiągnąć nirvanę.


@arek4444: To ponoć boli. Ale to i na upartego dużo mniejszym da radę.

No i co ma długość pały do bycia branym facetem, to nie kumam.

Sugerujesz, że baby jakiś radar na wielkie pały mają? Czy że typy podchodzą do randomowej laski i mówią, że w gaciach 20cm mają, po czym oddalają się do mieszkania w blasku zachodzącego
Sugerujesz, że baby jakiś radar na wielkie pały mają?


@taki_tam_ktos: Sugeruje, że goście z wielkimi pałami nie ograniczają się do jednego chędożenia. A ich wybranki często w środowisku rozpowiadają o "młocie w gaciach". W efekcie tacy goście robią się popularni.