Wpis z mikrobloga

Jako, że emocje już troszkę opadły to może jesteście chętni na mini relację z gali od osoby, która była tam i widziała wszystko na żywo? Obserwowałam sobie trochę ulubieńców i wrogów wypoku iiiiii jak jesteście ciekawi moich wrażeń na ich temat to czytajcie dalej XD

TAXI ZŁOTÓWA- nic a nic się nie pomyliliście co do niego XD bezbek i atencjusz, cały czas latał po hali i nagrywał dosłownie wszystko i wszystkich, niektórzy go na max zlewali. A co mnie najbardziej rozśmieszyło? Po gali gdy wszystko się skończyło i ludzie wychodzili z VIPA, taxi dumnie kroczył przed siebie krzycząc do wszystkich dookoła "Idzie Taxi złotówa, kto chce zdjęcie z taxi złotówą, chodźcie!!". Zaznaczę, że ludzie po 3k mln subów tak się nie zachowywali i byli skromniejsi xD A no i podeszło do niego z 5 osób, a jakieś inne 100 miało #!$%@? XD

Bonus BGC- nie wiem, może miał zły dzień ale jeśli chodzi o wczoraj to okazał się ogromnym bucem. Ile razy go nie widziałam, czy na balkonie, czy na hali czy pod halą, tyle razy podchodzili do niego ludzie i KAŻDEMU odmawiał zdjęcia. Ciągle powtarzał, że jest zmęczony, nie dziś, nie ma humoru, nie ma siły, itd. Według mnie troszkę słabo bo były grupki, które wrecz skandowały mu BONUS a on.. wszystko olewał ciepłym moczem.

Bombel- ANI RAZU nie widziałam go przed jego walką. Ogólnie to po hali dookoła oktagonu ciągle ktoś łaził, czy to ferrarka, czy linki, czy meduska. Raczej większość zobaczyłam choć raz (oprócz Sexmasterki i Kasja ale o tym później). Boxdel nic. Zero. Jakby go nie było. Nie wiem czy to stres, czy co. Ale to może i lepiej bo dookoła ciągle było słychać negatywne komentarze na jego temat. On wgl jest z tą swoją Madzią? Bo stała w choy daleko od klatki jak walczył, cała galę się krecila bez niego, coś tam go niby nagrywała, ale nawet jak schodził to olał ją xD

Kasjo- było słychać, że ma dużo fanów XD ciągle kasjo, kasjo, kasjo, ale ani raz go nie widziałam przed walką :/ Potem coś się krecił ale mało go było widać. Tak samo Sexmasterka.

Ferrari- spoko ziomek XD spotkałam go wcześniej w Jurajskiej, w sumie to nie cwaniakuje tak jak w necie. Chyba że zrobił się pokorniutki przed walką, kto wie, kto wie. Szkoda, że przegrał z polaczkiem, ale na żywo jego walka wyglądała jeszcze gorzej niż na necie, serio. Na filmiku jeszcze możesz się doszukiwać pojedynczych ciosów, za to na żywo od razu było wiadomo, że przegrał. Każdy go wygwizdywał i się z niego śmiał.

Linkiewicz- chyba maskotka całej gali. Ile razy wyszła na halę- a robiła to często- to tyle razy koło niej robiła się kolejka do zdjęcia XD i o dziwo była dla wszystkich mega miła, chyba nikomu nie odmowila fotki (a wiekszosc raczej odmawiala i robila jedynie takie pojedyncze). Była chwila że chyba z godzinę stała koło klatki i robiła selfiacze z dziećmi. I nie jest patusiarką na 1 rzut oka, wysławia się jak każdy w jej wieku, przed kamerą chyba trochę gra ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Nie wiem czy ten wpis ma wgl sens więc tutaj kończę, jak macie ewentualnie jakieś pytania o organizacje czy cokolwiek to piszcie, chętnie odpowiem, widziałam 3 i 4 na żywo i jestem dość dobrą obserwatorką, także ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#famemma
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@basssiok: póki co można tylko spekulować.. Jakiś czas temu Wojtek mówił w wywiadzie, że piątkę chce zrobić w Wawie, ale kto wie, plany mogły się zmienić. Ludzie spekulują- wrocek lub kato
  • Odpowiedz
@Melelo: Troszkę tak, ale mało w porównaniu do ferrari czy lupy.. wgl to na żywo w choy bardziej widać emocje po zawodnikach, np bamber był ładnie osrany przed walką xd + w każdym wywiadzie u wuwunia ludzie go jechali
@Numson: Raczej większość miejsc zajetych, ale podczas gali kaaaaaażdy łazi... fajka, piwo, kibel i tak ciągle, aż mnie to #!$%@?ło bo normalnie się ogladać nie da :p jednych interesuje
  • Odpowiedz