Wpis z mikrobloga

Mirasy, ostatni mecz o stawke w sezonie wygrany i jest G2 z bilansem 17-12. Jestem zachwycony, bo nigdy lepszego bilansu nie udalo mi sie wbic, choc z drugiej strony w tej i poprzedniej odslobie LW gralem raptem kilkanascie razy.

Tak sie tez sklada, ze byl to tez ostatni moj mecz o stawke w karierze, bo Fify 20 nie kupuje. Gra jest bublem i przekretem, zaprojektowana jest tak ze aby w nia grac trzeba wrzucac kupe czasu, gameplay jest skleconym na szybko ulepem - tak bedzie zawsze. Bede chyba czasami zagladal na tag i zerkal na streamy, bede tez sobie okazyjnie pykal w 19 a moze nawet i 18. Tym, ktorzy postanowia kupic nowa odslone zycze jednak szczerze dobrej zabawy.

Tak jak wspomnialem na wstepie - gra sie ze mna pozegnala cudownie. Mega sie ciesze z tego 17-12, i to jeszcze w tygodniu gdy w pickach sa najlepsze TOTS-y, wiec gracze cisneli. Zalaczam finalny sklad, ktory ostatecznie spelnil pokladane w nim nadzieje :) W pierwszym komentarzu foto bilansu z tej LW.

Pozdrawiam Miraskow, z ktorymi o Fifie, i nie tylko, gadalem setkami godzin. Mozemy godzinami generowac sciany tekstu albo cedzic wyraz po wyrazie - @chim3ra @prodigi @arko123

#fut #fifa19 #fifa
V.....n - Mirasy, ostatni mecz o stawke w sezonie wygrany i jest G2 z bilansem 17-12....

źródło: comment_vsTEwXUVU6Sx4mSvOGmCfRaHT42HQrLj.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Veyn: a gdzie moje pozdrowienia ( ͡° ͜ʖ ͡°) w tym roku na tagu się nie udzielałem ale trochę pograliśmy wspólnie. Ja teraz mam full roboty, ale może od połowy lipca coś pogiercze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jmyung: pozdrowilem tych z ktorymi gadalem, bo z nimi dzien w dzien wymiana mysli. Szkoda ze na Wykopie nic sie nie udzielasz w tagu

z Toba proby sil na wirtualnej murawie :) To oczywiscie tez wazne
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Veyn: tak jakoś wyszlo ze sie nie udzielałem ale śledziłem jak tylko mogłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) a kolegów wyżej wymienionych znam, a @arko123 to przecież juve kibicuje i z innego tagu go znam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja chyba też fify20 nie kupię, a przynajmniej nie za szybko. Więc pogramy w 19 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jmyung: Fajnie, super sprawa ze 19 bedzie u nas wciaz zywa jak ludzie przeniosa sie na 20 i beda tydzien po tygodniu walczyc o lepsze sklady. Pasuje mi taka emeryturka... i jeszcze bede mogl pograc z Toba!
  • Odpowiedz