Wpis z mikrobloga

#huawei #emui #p20lite
Musze przyznać że nie jestem zadowolony w pełni z nowej aktualizacji emui 9.1 dla P20lite ze wzgledu na zmiany układu np w samej galerii zdjec.
Jednak najbardziej irytuje mnie biale tlo menu z wysuwanej górnej belki oraz biała dolna belka przy korzystaniu z Chrome.
Brakuje tu bardzo takiegl trybu "dark mode" np. w ustawienach baterii zmieniającego tła na ciemne.

Ktoś z was próbował może zmian w tym temacie?
miecz_przeznaczenia - #huawei #emui #p20lite
Musze przyznać że nie jestem zadowolony...

źródło: comment_mbkAqIhijksBkeEDJgktNOoUt14EoiTR.jpg

Pobierz
  • 19
@Plemnik_w_Gardle: bez skutku. czekam na kolejna aktualizacje (może poprawią). Tak samo denerwuje mnie zmiana układu folderów w galerii zdjęć..

Ja u siebie zaobserwowałem wolniejsze uruchamianie się systemowych aplikacji oraz wybierania numerów ( a miało być szybciej). Ogólnie nie jestem zadowolony i chętnie wróciłbym do poprzedniej wersji EMUI ale nie moge nigdzie znaleźć porady jak tego dokonać.
Masz może w tym większe doświadczenie ?
#huawei
#emui
#p20lite
@miecz_przeznaczenia: mi też się to nie podoba ale mam większy problem podczas gdy ktoś do mnie napisze jest opcja odpowiedź na wiadomości w sensie powiadomienie klikam i nie da się odpisywać mogę sobie pisać a pole nadal jest puste ma ktoś też tak czy tylko ja?
@miecz_przeznaczenia: znaczy chodzi mi o to że jak ktoś napisze jest zawsze powiadomienie odpisz lub oznacz jako nie przeczytane jakoś tak i zawsze jak wezmę opcje odpisz jest pole tesku wpisuje np już jestem w drodze a pole nadal jest puste