Wpis z mikrobloga

Taka ogólna uwaga, nie przekonuje mnie kierunek, w którym idzie federacja. Gdybym oczekiwał poziomu sportowego to odpalałbym UFC. Tu chciałbym oglądać Magicala łamiącego sobie nogę, Bonusa BGC nie potrafiącego zadać ciosu, Rafatusa robiącego świece i Zygmunta Hajzera pizgajacego low kicki na twarz Karola Strasburgera, a nie ludzi trenujących od roku dwa razy dziennie. Z gali na galę kończą się dymy, a zaczyna się robić poziom pół-sportowy z typami, którzy myślą, ze są pro gala fajterami.
#famemma
  • 9
@Bardamu: jeśli z gali na gale fejm idzie razem ze sportowych poziomem to ja tu nie widze nic złego a jeszcze bardziej zachęca to do ogladania gali dla fanów a zwłaszcza dla ludzi którzy interesują sie mma typu różal, kaniowski, borek itp,itd to jest wyższy poziom marketingu dla przeciętnego wykopka
@jakubbaumann: Musisz się pogodzić z tym że tak wygląda właśnie zycie a nie inaczej, naszczęscie to nie ty o tym decydujesz a potęzni włodarze i to oni znają sie na przebitce i taka jest prawda ze będą szli w tym kierunku i mozliwe ze za 8gal zobaczymy jakiś swietny poziom sportowy, bo poprostu fejm i poziom sportowy świetnie gra w parze
@Melelo: Zacząłem oglądać fame mma bo lubię sobie po pracy przy piwku obejrzeć festiwal żenady i patologii takie moje hobby dlatego też oglądałem tucznika i innych. Jeżeli chce obejrzeć widowisko sportowe to mam do wyboru ufc albo walki o mistrzostwo w boksie. Ale to tylko moja opinia i moje zdanie.