Wpis z mikrobloga

@Minishcap Zależy też od książki u nich. Jedne przyjdą jak nowe a inne jakby leżały miesiąc na wystawie. Pocztą Polską idzie w kopercie. Ale paczkomaty i kurier już mają w kartonie.
Sprawdzę te które podałeś po wypłacie ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Minishcap Może jak jest książka chuda to koperta. Zamówiłem "To" Stephena Kinga to dostałem z porysowaną okładka i naklejką -20 od ceny regularnej jakbym dostał z wystawy książkę.. Za to bastion był ładnie ofoliowany nówka sztuka ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Caesarus: w ich punkcie odbioru odbierasz jak w księgarni - gołą książkę w stanie idealnym. W Ruchu masz zapakowane w karton, usztywniane. Zawsze dostawałem w stanie idealnym. żadnych rys, odcisków palców, zagnieceń - 10/10
@Caesarus: Co ma rozmiar do pakowania. Zamawiasz nowy towar i taki ma być. To samo z takimi książkami z wystawy. Potem trzeba się bujać z reklamacjami bo kładą lachę na to. Większość klientów machnie ręką i tyle. Zamiast walczyć o swoje.
Co do Bonito to ja zawsze spore ilości biorę w paczce więc pakowanie mam świetne. Jednak nie ma księgarni, którą można polecać pod względem pakowania. Pakowacz ci się trafi co
@Caesarus: Polecam księgarnię bonito.pl, nieprzyjemną sytuację z dostawą (dziura w grzbiecie książki, niezbyt widoczna ale jednak) miałem może raz, natomiast wybór jest, mam wrażenie, sporo większy, niż w innych księgarniach.