Wpis z mikrobloga

@cytrus53: gwarancja taka 100% to 6mcy ochrony PayPal. Gwarancja Gearbest to dwa lata przy zakupie przez polską wersję strony Tu masz linki równych wersji właśnie z polskiej strony GB https://www.wykop.pl/wpis/42114041/maly-czy-duzy-mi9-ʖ-najnizsze-ceny-w-historii-tyl/ W razie usterki zgłaszasz tzw ticket elektronicznie, opisujesz sprawę. Albo dostaniesz częściowy zwrot kasy, albo wysyłka telefonu do serwisu w Hiszpanii. Nie jest to gwarancja równa tej z polskiej dystrybucji. Jesteś często zdany na to, co zaproponuje sklep. Ale
Gwarancja Gearbest to dwa lata przy zakupie przez polską wersję strony


@sebekss: kolego, a gdzie jest dokladne info o tym na stronie gb?
I z jakiego powodu piszesz o tym jako o pewniku, skoro nie jest to w zaden sposob prawnie gwarantowane, siedziba firmy itp to nadal chiny.
@PurpleHaze: było to oficjalnie ogłaszane przez pracowników sklepu. Na polskiej stronie sklepu jest powołanie na polskie prawo, a ono mówi o 2latach. @miboy zgadza się? Współtworzyłes te zapisy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak jak pisałem, to gwarancja sklepu, niepewna.
@sebekss: tak dokładnie, informacja jest wciąż w plikach GB Poland, przekazywana nam była również wielokrotnie, dlatego tak było to komunikowane, jednakże nie mam jak tego sprawdzić bo nie kupowałem przez pl a odruchowo przez com
tworząc tłumaczenie gwarancji i rękojmi na stronę pl, tak mi przekazano, więc tak to zostało zapisane