Wpis z mikrobloga

@ogrod87: skoro to jest powtarzalny - od lat - proces to MOŻE JEDNAK coś więcej tam się kryje? może to jednak nie jest golenie naiwniaków, a faktycznie materiały warte swojej ceny? Czy to jednak niemożliwe?
Ciemny lud kupi. dalej tyle naiwniaków.


@ogrod87: rozumiem, że twierdzisz (bez znajomości zawartości), że to jest gówno bez jakiejkolwiek wartości? :O To zdaje się klienci w pierwszej kolejności decydują czy coś jest warte x czy nie.
rozumiem, że twierdzisz (bez znajomości zawartości), że to jest gówno bez jakiejkolwiek wartości? :O To zdaje się klienci w pierwszej kolejności decydują czy coś jest warte x czy nie.


@normanos: taki komentarz bez znajomości zwartości tego co się krytykuje, to po prostu wyładowywanie swojej frustracji/zawiści życiowej. Zjawisko starsze od internetu. Można się rozjeść. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@normanos widziałem kurs gita, oglądałem webinar ma temat WTF. Serio, nie wydałem ani grosza na naukę, a GIT mam w małym palcu a pracuje teraz jako senior frontend na codzień z react i html. Po drodze miałem jeszcze rok angulara.
@ogrod87: ale jaki to ma związek? Ja też za dużo na nauke nie wydałem (a przynajmniej w początkowej fazie, kiedyś nie było takich możliwości, teraz chętnie bym zaplacił za skondensowane dawki konkretnej wiedzy w jednym miejscu, takie czasy, nie ma czasu, czas najcenniejszy) ale tym samym nie neguje sensu obecności tysięcy różnych pomocy naukowych.