Wpis z mikrobloga

Dwie sprawy Mirasy
pierwsza: Samsung Galaxy S6 od 3 dni mi wariuje. Na początku się wyłączał i zerowała się bateria, potem coraz częściej (wczoraj 3-4 razy) - ale dzisiaj to już jakaś #!$%@? tragedia, z 20 razy tak mi padł. Jak nie mam go podłączonego do ładowarki to praktycznie od razu umiera, a jak mam podłączony to chwilkę trzyma. Czy ktoś się z tym spotkał? Dam radę to jakoś ogarnąć samemu?

i druga: jaki telefon nowy w razie czego? Nie mam w ogóle kasy a nie chcę downgrade'u z S6 :( czy warto szukać np galaxy S7 w jakichś niższych cenach czy już wykrwawić portfel i S8? Korzystam z telefonu tak właściwie tylko do wypoku, maila, fejsa, youtube, internet randomowo i instagram.

Pls help

#android #telefony #samsung #kiciochpyta
  • 17
Sprobuj *#0228# w dialerze i daj quick start. Zresetuje to baterie. Moze plyta zle zczytuje dane z baterii i wylacza telefon za wczesnie. Jak nie pomoze to w serwisie sprawdza Ci pobor plyty, jak jest ok to wystarczy wymienic baterie. Pytanie czy chcesz dokladac 200zl do telefonu w ktorym za chwile moze cos innego przestac dzialac :)