Wpis z mikrobloga

TL:DR


Siemano mirasy, chcecie wygrać 100zł, to czytajcie do końca.
Zgłosiłem swój projekt paczkomatu na konkurs, trochę czasu w to włożyłem i myślę, że wyszło całkiem spoko jak na to, że nie jestem jeszcze zbytnio doświadczony (17 lat here).
Problem w tym, że strona konkursowa jest zrobiona mego słabo i gdy się wejdzie na stronę, żeby zagłosować, to po pierwsze prace są ukazywane w kolejności w jakiej zostały dodane, a jest ich mega dużo. Moja praca ma numerek 4128 więc, żeby ktoś ją jakkolwiek zauważył, to musiałby klikać aż do trzysetnej strony, albo nawet i lepiej. Powinno być sortowanie według ilości głosów, a nie według kolejności dodania prac, bo te pierwsze prace to nawet mogły być robione przez ludzi co tworzyli stronkę zwykłym kreatorem i grafikami tam dostępnymi. Oprócz tego, gdy ktoś wejdzie w link mojej pracy i spróbuje zagłosować, to od razu po zalogowaniu przez facebooka jest przekierowywany na pierwszą stronę, czyli znowu te prace mają największe szanse na głos chociażby poprzez zwykłą pomyłkę. Tym sposobem praca numer 1 ma na obecną chwilę już ponad 100 głosów moim zdaniem w 90% przez to, że ludzie omyłkowo oddają na nią głos, bo są tam przekierowani po zalogowaniu. Mój znajomy miał taką sytuację, że chciał oddać na mnie głos, a trafiło do pracy numer 1. Ja żebym miał jakiekolwiek szanse z tamtymi pracami, to cały czas się muszę starać, wysyłać ludziom linki i pokazywać i instruować, żeby omyłkowo nie zagłosowali jeszcze na konkurencję w razie czego, a te pierwsze 13 prac, to wystarczy, że sobie tam po prostu są.
Dlatego byłbym mega wdzięczny za chociaż zerknięcie okiem na mój projekt i ewentualne zagłosowanie, do niczego nie zmuszam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kliknij tutaj
Żeby oddać głos trzeba wejść w ten link, zalogować się i po zalogowaniu kolejny raz wyszukać moją pracę poprzez e-mail: wiktor.4502@gmail.com

Dla zasięgu - plusuj wpis, żeby wygrać 100zł. Wyniki #rozdajo 04.07.2019 i zielonki biorą udział
#cebuladeals #konkurs #grafika #grafikakomputerowa #wykopefekt

Wiem, że spamuję, było też dodane zakopane już znalezisko, ale muszę, bo nie mam innych szans konkurować z pracami, które są pokazywane od razu po wejściu.
pinkman356 - TL:DR
SPOILER

Siemano mirasy, chcecie wygrać 100zł, to czytajcie do ...

źródło: comment_0LiqURpTfpNddhyusvAcCllnPJh7i3qn.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
@pinkman356 Deal życia, nikt nie ma pewności, że przekażesz ten hajs wygranej osobie a sam za wygraną zgarniesz 10K albo w najgorszej opcji parę stówek.

I tak powiem od siebie, że nie chciałbym na mieście widzieć takich paczkomatów. Ani to ładne ani przyjemne dla oka.
  • Odpowiedz