Wpis z mikrobloga

Poleci ktoś zadbaną i niezbyt drogą (do 100zł za karnet miesięczny) siłownie w centrum/jeżyce #poznan ? Chodziłem do Calypso i sama siłownia ok, ale wymagają podpisania umowy na rok. Sprawdzałem w necie i blisko mnie jest siłownia Sukces ale wygląda na typową osiedlową, obskurną pakernie (poprawcie mnie jeśli się mylę).
  • 10
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@machoBear: chodzilem kiedys do sukcesu bylo to z 4 lata temu. Typowa osiedlowa pakernia klimat sympatyczny ale latem duchota (brak klimy) klucie dupy tez tam normalka ale u mnie odpadla z uwagi na nieprzyjazne prysznice walace szczochem. Ogolnie do 100 bedzie ciezko wyrwac cos w ludzkich warunkach bez umowy/sieciowki.
  • Odpowiedz
@Metylo: dokladnie o taka silownie mi chodzilo, z tym ze lokalizacja rzeczywiscie niezbyt atrakcyjna dla mnie. Mieszkam przy starym zoo a pracuje przy parku Mazowieckiego :/
  • Odpowiedz
@machoBear: siłownia forma na osiedlu sobieskiego, karnet normalny 85 zł, studencki chyba 80, nie jest tak pięknie jak w sieciówkach ale jest wszystko co potrzebne
  • Odpowiedz
@quaqu: tez myslalem o Fabryce Formy, ale karnet kosztuje 145zl. Mam opcje multisporta, z tym że dopiero za 2-3 miesiace a i tak nie wiem czy sie zdecyduje bo bedzie mnie to kosztowac jakoś 160zł.
  • Odpowiedz