Wpis z mikrobloga

Mój zestaw zadań

1. Zrób zamek z piasku

2. Spędź noc (bądź kilka) pod namiotem.

3. Skok na bungee

wybrałam zamek z piasku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jako, że 10 lat nie mam ( ͡° ʖ̯ ͡°) oraz nie ma w mojej okolicy żadnego ustronnego miejsca z piaskiem, musiałam wstać z samego rana tak, żeby nikt mnie nie widział bo jednak trochę tak głupio (,)
Pobudka o 5.50 w 10 minut się wyszykowałam (śniadanie pominęłam), zabrałam litrową butelkę z wodą, bo mój teren budowy znajdował się na placu zabaw więc wiedziałam, że suchy piach nie będzie chciał ze mną współpracować. O 6.16 byłam już na placu zabaw. Schowałam się za krzakami i przystąpiłam do budowy. Jednakże nie mam żadnych uprawnień budowlanych (°° więc mi nie szło za dobrze.


Później sobie przypomniałam, że zapomniałam wziąć kartkę z ładnie napisanym nickiem więc musiałam bazgrać na kolanie (°° Jeszcze się okazało, że 1 litr wody to za mało i musiałam dylać do fontanny. Jakieś 3 razy chodziłam bo ledwo do połowy mogłam zapełnić butelkę
Kiedy tak sobie robiłam ten zamek, obok przejechał starszy pan na rowerze
( ͡° ͜ʖ ͡°)


patrzył się na mnie jak na wariatkę no, ale życie ¯\_(ツ)_/¯


O 6.50 zakończyłam budowę. Wyniosłam w butach połowę piaskownicy i poszłam do pieronki wymacać wszystkie bułki brudnymi łapami ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Zamek wygląda tragicznie, ale i tak mam satysfakcję


#mirkowyzwanie
WhiteMagpie - Mój zestaw zadań 
 1. Zrób zamek z piasku
 2. Spędź noc (bądź kilka) po...

źródło: comment_RhxrYw2ciJSKkhCdTTGFIakY22znbL2f.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@White_Magpie ty już wiesz co ( ͡° ͜ʖ ͡°) xD A poważnie to planujesz już gdzieś jechać pod namiot? Jak by nie patrzeć poza zamkiem z piasku reszta może być trochę trudniejsza :D
  • Odpowiedz