Wpis z mikrobloga

@BananowyBananowiec: śmieję się, bo widziałam na Insta u Olka, że wracają już tymi kajakami w drugą stronę i tym razem Olek płynie z Milexem, a Madzia z jakąś laską :). Jakby co to żaden hejt. Też ich bardzo lubię :). Tak mi się skojarzyło tylko z tym obrażaniem się Ola na Madzię :)
@donks: No właśnie nie wiem czemu, ale wydaje mi się, że martwi się mniej niżby Kutanio oczekiwał. Nawet jak mu dała komentarz pod tym ostatnim zdjęciem to był jakiś taki z dupy :). Cały czas mam wrażenie, że ktoś pomógł Madzi wreszcie co nieco zrozumieć.
@Jasmonowayy: Mnie najbardziej daje do myślenia fakt, że Madzia, która znana jest z tego, że broni wszystkiego i wszystkich ani słowem nie wspomniała o tym, co się dzieje z #!$%@?. Nie mówię tu o jakichś nagrywkach no ale komentarz choćby mogła dać trochę bardziej wymowny. A tu cisza w temacie jak makiem zasiał poza tym że się mają zobaczyć niedługo. A przecież to był jej podobno Best friend. Więc gdy widziałaby
@Gabka_xd: Właśnie jakiś taki z tyłka totalnie. Coś w rodzaju "U mnie ok, a co u Ciebie?" Bo to była odpowiedź na pytanie Łukasza pod zdjęciem "Jak się czujecie?". Czyli Madzia mu odpisała tak kompletnie bez emocji.