Wpis z mikrobloga

@JAI2L9LAD A w Ameryce murzynów biją... Poza tym, nie chce mi się szukać dowodów na to jaki syf pozostaje po paradach równości. I to nie biodegradowalny... Zresztą po każdych publicznych spotkaniach na dużą skalę.
  • Odpowiedz
@ejenes: Hehe czaisz? Powiem komuś ze jest chory psychicznie tylko dlatego ze jest inny niż ja. Hehe a na prośbę o dowody naukowe wyśmieje i udam ze nic się nie stało XD
  • Odpowiedz
@szunis: Większość zgormadzen nie robi syfu specjalnie tylko siła rzeczy robi się z powodu dużej ilości osób. W Boże Ciało syf robią specjalnie bo hehe ładnie. To nic ze na drugi dzien śmierdzi to jak kompost
  • Odpowiedz
"Kościół wzywa osoby homoseksualne do czystości (tzn. abstynencji seksualnej), jednocześnie zaleca katolikom traktować te osoby z szacunkiem, współczuciem i delikatnością oraz nakazał unikać wobec nich jakichkolwiek oznak niesłusznej dyskryminacji"


Jak to nie jest tolerancja, to nie wiem co jest...

@szunis: Ty chyba sobie jaja robisz xD
prawda?
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD: poruszyłeś tylko jeden aspekt mojej wypowiedzi, odpowiadając pytaniem na pytanie. Nie widzę przeciwwskazań żeby odpowiedzieć na moje pierwsze pytanie, ponieważ nie ma tutaj związku. Nie masz argumentów na brak tolerancji i ogólna hipokryzję społeczeństwa lgbt, wiec probujesz sie skupic na temacie, który jest dla Ciebie najwygodniejszy.

Tak, uwazam ze osoby ktore twierdzą ze jest wiecej niz dwie płcie, uwazaja sie za kobiety majac penisy, narzucają wszystkim innym swoje przekonania
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD: nie wmowisz mi ze lizanie odbytow i polewanie sie moczem jest normalne.... Tak robia zwierzeta nie ludzie. Mimo to Kosciol i Chrzescijanstwo alceptuje homoseksualizm. Bo jako homoseksualista tez jestes czlowiekiem, ktorego trzeba szanowac. Kosciol przeciwstawia sie grzechom a nie ludziom.
  • Odpowiedz