Wpis z mikrobloga

@Zabajka: A co on zrobil na tej domowce innego, od tego co wciaz robil od poczatku? To ze byl na impreze z Olkiem wczesniej znaczy, ze juz byli kumplami? Ludzie mysla ze te imprezy na Insta to sa wrzucane zeby pokazac jak jest fajnie, a chodzi o followy. Po prostu go poznal i wybral.
@dolomit-statyczny: No toż właśnie mówię, że był mendą od początku. Z tym się akurat zgadzamy :). Serio uważasz że to jego zagranie dwa dni przed finałem, kiedy doskonale wiedział, że Olek kompletnie nic nie może Madzi powiedzieć było w porządku, bo takie, jak zawsze? Ktoś, kto tytułuje się Twoim przyjacielem sprzedaje Ci taką bombę i ma wywalone jak się z tym czujesz i że przez dwa dni nie jesteś w stanie
@Zabajka: Mowi o followy Olka przeciez, Lukasz nic nie wrzucal na insta, to nie dla niego szly odslony, gdyby chodzilo mu o fejm to #!$%@? to i wchodzil rowno im w dupe Olkowi i pewnie siedzialby teraz z nimi ale widac nie popularnosc mu chodzilo. A jaka to byla bomba? Bo chyba nie powiedzial nic nowego czego wczesniej nie mowil?
@mili_mili: przez cały tydzień poprzedzający domowke Łukasz imprezowal z Olkiem, robił sobie z nim wspólne zdjęcia, byli razem nawet na imprezie u Milexa. Dodatkowo był to też tydzień, w którym Madzia dowiedziała się o tych niby nominacjach Olka, więc już była do niego źle nastawiona.
Po czym dosłownie chyba nawet nie 5 minut po wejściu do domu Łukasz podszedł do Madzi i powiedział, że Olek to nie jest facet dla niej,
@Zabajka: chyba oglądaliśmy cos innego bo kłamiesz, nie powiedział że Olek klamie, że udaje uczucia, powiedział że nie wie czy ja Kocha bo nie potrafi wejść do jego głowy i nie jest pewny jego intencji i dodatkowo jest mu go żal bo jest zagubiony mówiąc że ja kocha a ona kocha jego a Madzia go poprawiła wtedy że go nie kocha tylko czuje cos, jesli szkalujesz ludzi to nie zmieniaj ich
@dolomit-statyczny: co Ty opowiadasz? Jasne, że powiedział. Doskonale pamiętam tę scenę, jak stali we trójkę w salonie jeszcze razem z Kaśką, on coś jadł i to wtedy powiedział. A coś podobnego do tego o czym mówisz owszem też powiedział, ale już gdzieś po północy. Co nawet Madzia się zdziwiła, że tak nagle zmienił front.
@Zabajka: czy wy jestescie całkiem #!$%@?? Po 1. nie widzieliscie ani nie słyszeliscie co Oleh gadal przed wejsciem na impreze i jak chcial znowu zagrac na Magdy uczuciach, #!$%@? jej impreze i zrobic z siebie gwiazde i cała uwaga na niego. Po 2. łukasz spedzal z nim czas bo mieli się pojawiac razem na wywiadach od jednego do drugiego latali wiec to nie oznacza kolezenstwa tylko to #!$%@? praca!! Spotkanie sie
@corryand: My nie wiemy, co się działo na imprezie, nie wiemy, co usłyszał Łukasz i dlaczego tak usilnie chciał bronić Madzię przed Olkiem, ale rozumiem, że Ty tam byłeś i wiesz. Może zatem podzielisz się z nami tą tajemną wiedzą, byśmy też mieli pełen ogląd sytuacji?
Dla mnie Łukasz to fałszywa menda nad mendami i choćby wyszedł z siebie i stanął obok to mojego zdania na swój temat nie zmieni. Ale