Wpis z mikrobloga

#hulajnoga #oxelo #niewiemjaktootagowac
hej mirki, zna ktoś hulajnogi Nils? Chcę sobie kupić zwykłą hulajnogę do poruszania się po mieście.
Raczej klasyczną: twarde koła ok. 20cm, 2 amortyzatory.

Z jednej strony jest mega popularna i sprawdzona przez wielu Oxelo Town 7XL do której łatwo kupić części w decathlonie.
Z drugiej znalazłem Nils Extreme HA230T (lub HA230D?), która niby na papierze jest lepsza: łożyska ABEC7, przednie koło 23cm, hamulec tarczowy. Zna ktoś to? Opinii jak na lekarstwo.
  • 8
  • Odpowiedz
@Pas-ze-mna-owce: a no prawda, widziałem że ludzie wymieniają, więc powiedzmy że te łożyska to bardzo mały plus dla Nilsa. Ale w sumie jest inny - cena. Ten Nils nowy na allegro 320zł, oxelo 450 w Decathlonie (choć niby znalazłem używaną w bardzo dobrym stanie za 300zł...)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@michal1358: Nilsa niestety nie znam. Na korzyść Decathlona jest to, że w razie czego bez problemu wymienisz na nową albo dostajesz zwrot kasy. Nils prawdopodobnie w tej samej fabryce robiony, więc jeśli pójdzie przedni amortyzator, to nie da rady go wymienić. Brak części zamiennych.
  • Odpowiedz
prawdopodobnie w tej samej fabryce robiony, więc jeśli pójdzie przedni amortyzator


@MoroMoro: a w oxelo przedni amortyzator jest jakimś problemem? Bo o tym pierwsze słyszę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@michal1358: Nie wiem jak w nowych modelach, ale jeszcze 2-3 lata temu po pewnym czasie amortyzator stopniowo tracił swoje właściwości. Serwis nie był w stanie nic z tym zrobić, dwa razy wymieniałem na nową.
  • Odpowiedz