Wpis z mikrobloga

Pytanie na poważnie chłopaki. Na Tomba jest kurs 2.40 a warunkami fizycznymi niszczy Filipka, który dostał od moim zdaniem drobniejszego Ryby. Czy to czasem nie jest mocne value ? Ktos z Was widzial jak trenuje Tomb, jakiekolwiek info bo planuje grubo wejsc na Tomba.
#famemma
  • 10
  • Odpowiedz
@Mats93: Właśnie dziwi mnie ten kurs, moim zdaniem Filipek nie ma szans. Jeszcze zrozumiałbym ten kurs, jakby Filipek był jakimś profighterem, ale to jest zwykły amator, który trenuje dwa lata boks.
  • Odpowiedz
@denzelkowal: niby dlaczego ma wygrana w kieszeni jak gowno potrafi? wzrost i dlugie lapy trzeba umiec wykorzystac
w walce amatorow wazna jest kondycja, tu Filipek zostal juz przetestowany, a Tomb cpun i alkoholik pewnie padnie cos jak Tucznik po 30 sekundach
  • Odpowiedz
@UFC_Jest_W_Dupie: Absolutnie nie mówie, że warunki fizyczne wystarczą do wygrania tej walki, dlatego też pytam Was o obiektywną opinie nie opartą na lubieniu Filipka czy też Tomba. Staram sie wychwycić wszelkie plusy i minusy obojga z tych Panow. Na + dla Filipka na pewno jest jednak już doświadczenie i nie ma co ukrywać tzw. szaleństwo. Pytanie jednak czy to szaleństwo nie odwróci sie przeciwko niemu bo wystarczy, że Tomb raz dobrze
  • Odpowiedz
@Mats93: a czemu ma być po walce jak Tomb trafi? masz kilku dużych chłopów w FAME i chyba wszyscy pokazali, że są gównami totalnymi i ich gabaryty nic im nie dały
po tych 10 sekundach tarcz Tomba to on jest tez gownem totalnym
Filipek z Ryba dobrze sie pokazal kondycyjnie, glowa mocna i boks tez calkiem dobry
  • Odpowiedz
@Mats93: Dostał od Ryby? Ryba wygrał na pkt i to wątpliwie ale ok. Uciekał po ringu, Filipek się lepiej zaprezentował, i gdyby był rewanż postawiłbym na niego.
  • Odpowiedz
@Mats93: Tomb też delikatnie mówiąc nie prowadził się sportowo, kondycji mi starczy na max 1 rudne, podobno trenuje same k1. Warunki fizyczne to dużo ale nie wszystko, wydaje mi się że Filipek go jednak bez problemu ubije w 2 max 3 rundzie
  • Odpowiedz